Новини Одеси та Одеської області

Виставка карикатур в Одесі зацікавила відомий французький журнал

Виставка карикатур в Одесі зацікавила відомий французький журнал

Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур, яка відбувається зараз у Всесвітньому клубі одеситів, зацікавила кореспондента відомого французького сатиричного журналу Charlie Hebdo.

Про це розповів сьогодні одеський художник-карикатурист, голова Одеського клубу карикатуристів та віце-президент оргкомітету конкурсу карикатур Віктор Джевага.

«Вчора вранці мені зателефонувала незнайома людина і сказав, що французький журналіст хоче взяти у мене інтерв’ю, у Всесвітньому Клубі одеситів про виставку карикатури… Зустрілися, близько години француз запитував мене, на які я відповідав через перекладача… Наприкінці французький журналіст пофотографував виставку, сфоткав мене та попросив скинути посилання на всі роботи виставки, щоб вони у редакції змогли вибрати для публікації найкращі. Потім обмінялися візитки і тут я «прозрів» – він кореспондент всесвітньо відомої CHARLIE HEBDO»,

– написав у себе у Facebook Джевага.

За його словами, французькому кореспондентові дуже сподобалася його робота «Асоль вже не та», також представлена на виставці.

Карикатура Виктора Джеваги

Та сама “Асоль”

«До речі про мою «Асоль уже не та». Вчора дзвонили з Миколаєва, почали друкувати марки для Миколаєва з цією роботою, за тиждень друкуватимуть у Києві на всю Україну, через Ігоря Смілянського – директора Укрпошти. Тримаємо кулачки! Я вже попередив двох наших одеситок, які тимчасово живуть у Парижі, щоб купили пару-трійку екземплярів газети з моїм інтерв’ю»,

– додав художник.

Раніше «Одеське життя» повідомляло, що ротарі-клуб «Одеса-Рішельє» спільно зі Всесвітнім клубом одеситів, Клубом одеських карикатуристів та Гільдією власкорів Одеси оголосили конкурс карикатур на тему «Російський військовий корабель, йди нах@й» , участь у якому взяли художники з усього світу.

Charlie Hebdo – французький літературно-мистецький тижневий журнал політичної сатири. Публікує карикатури, репортажі, дискусії та анекдоти нонконформістського характеру.

Стаття на тему: Художник-карикатурист Виктор Джевага и его карикатуры (ФОТО)

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: