Відставити сльози: у Всесвітньому клубі одеситів відкрилася виставка воєнної карикатури

Відставити сльози: у Всесвітньому клубі одеситів відкрилася виставка воєнної карикатури

Ротарі-клуб “Одеса-Рішельє” спільно зі Всесвітнім клубом одеситів, Клубом одеських карикатуристів та Гільдією власкорів Одеси оголосили конкурс карикатур на тему “Російський військовий корабель, йди нах@й”, участь у якому взяли художники з усього світу.

… І сміх, і сльози, і кохання. Два місяці всі ці емоції б’ють через край. Ми плачемо над загиблими, сміємося над ворогом і продовжуємо любити нашу країну ще сильніше, ніж раніше. На жаль, війну не зупинити за допомогою гумору та сміху, але можна наблизити хоча б на мить її закінчення, додавши бойового духу і бійцям і тим, хто зараз забезпечує тил. Саме тому ротарі-клуб “Одеса-Рішельє” спільно зі Всесвітнім клубом одеситів, Клубом одеських карикатуристів та Гільдією власкорів Одеси оголосили конкурс карикатур на тему “Російський військовий корабель, йди нах@й”, участь у якому взяли художники з усього світу.

 

Цікаво, що нікого не збентежила назва конкурсу. На виставці представили 203 роботи, але це далеко не все, що надсилали художники з Індії, Румунії, США, Франції, Австралії, Італії, звісно, ​​України. Роботи здебільшого поділяються на кілька груп: малюнки, присвячені кораблю, армії загарбника та безпосередньо путіну.

– Цікаво, що серед авторів є і росіяни, і білоруси. Вони, щоправда, просили змінити їхні імена, бо бояться переслідування, – розповів Олександр Федоров, голова оргкомітету конкурсу.

Олександр Федоров

І оскільки конкурс малюнків ще не завершився, то роботи ще приходитимуть, упевнені організатори.

– Усі роботи високої якості, а ще, нас дуже порадував рівень чуйності людей з усього світу, – прокоментував роботи Віктор Джевага, голова Клубу одеських карикатуристів.

Віктор Джевага

Саме тому пропозиції щодо проведення виставки надійшли вже не лише з українських міст, а й з інших країн. А поки що побачити роботи можна у Всесвітньому клубі одеситів. Вхід до виставки вільний.

Карикатура, путин и смерть
выставка карикатур в Одессе

Фото Юлії Сущенко

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції