Новини Одеси та Одеської області

В Одесі затримано віце-губернатора: коментарі Максима Марченка та Офісу президента

В Одесі затримано віце-губернатора: коментарі Максима Марченка та Офісу президента

5 січня 2023 року суд в Одесі ухвалив рішення про затримання Олега Муратова, заступника голови Одеської ОВД. Його звинувачують у отриманні великого хабара.

Приморський районний суд Одеси обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Є й альтернатива – сплатити 3 мільйони 220 тисяч 800 гривень застави.

У чому звинувачують Олега Муратова

Слідство звинувачує Муратова в тому, що він обіцяв за 35 тисяч доларів зробити так, щоб інший чиновник і за сумісництвом депутат Одеської облради зміг уникнути відповідальності за розтрату державного майна. Перед затриманням віце-губернатор отримав частину цієї суми – 27 тисяч доларів.

Затримання та документування отримання чиновником 27 тисяч доларів провела Служба Безпеки України.

Сам Олег Муратов усі звинувачення заперечує, заявляє, що все, що трапилося, – провокація, організована “потерпілим” з метою помсти. Також він не виключає “російський слід”, і організацію цієї провокації російськими спецслужбами.

Що говорить Максим Марченко про затримання його заступника

Керівник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму Телеграм прокоментував те, що сталося, і заявив, що державні посадові особи, незалежно від рангу та посад, повинні нести невідворотні покарання за порушення законності.

«Я особисто займав і займатиму принципову позицію щодо будь-яких порушень закону, вчинених посадовими особами», – зазначив він.

Марченко впевнений, що всі винні мають бути притягнуті до відповідальності та понести невідворотне покарання.

«Військова адміністрація та правоохоронні органи області й надалі припинятимуть неправомірну діяльність будь-якого незалежно від рангу та посади», – підбив підсумок своєї заяви одеський військовий губернатор.

Коментар Офісу президента із затримання Муратова

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму Телеграм написав, що те, що трапилося з Муратовим, – “чіткий сигнал усім посадовцям: хто порушує закон, нестимуть відповідальність за вчинене”.

“Совість, порядність і честь державних службовців – основний запит суспільства. Усі, хто цього не розуміє, не працюватимуть на державу!” – зазначив Тимошенко.

Читайте також:

Фото “Суспільне. Одеса”

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції