Новини Одеси та Одеської області

В Одесі розберуться з гаражами у дворах: які будуть нові правила

В Одесі розберуться з гаражами у дворах: які будуть нові правила

Найближчим часом в Одесі зміняться правила встановлення гаражів у дворах. Поки що цей процес регулюється нормою шістдесятирічної давності.

На додачу до цього з 2017 року дозволи встановлювати гаражі на прибудинковій території можуть видавати райадміністрації. Але у дозволі від міськради нічого не сказано, кому та на яких підставах адміністрації можуть це робити.

Тому місто і прагне якнайшвидше ухвалити нові правила, які чітко пропишуть хто і де має право встановити гараж.

Насправді все буде просто. Встановити гараж матимуть право лише інваліди, які мають автомобілі, пристосовані для керування людьми з обмеженими можливостями.

Дозвіл на встановлення гаража даватиме міський департамент будівництва та архітектури. А при його будівництві слід буде дотриматися всіх правил протипожежної безпеки для такого роду споруд.

гаражі

Що буде зі старими гаражами в Одесі?

Їх інвентаризують і перевірять законність встановлення. Якщо дозвіл на встановлення гаража був, його власникові нема чого побоюватися. А от гаражі, встановлені «нахабно», самовільно, будуть знесені.

– Ми заходитимемо у більш-менш великі двори – у Київському та Малиновському районах вони більші, у Приморському менші. Повністю інвентаризуємо всі гаражі. Образно, демонтуємо 10 гаражів, щоб була можливість тимчасового паркування для 20-23 машин. Залізні конструкції прибиратимуться геть, а на їх місця жителі ставитимуть машини», – розповів голова Приморської райадміністрації Марат Корольов.

Голова транспортної комісії міськради Петро Обухов зазначив, що нові правила встановлення гаражів депутати міськради розглянуть уже на найближчій сесії.

Нові правила передбачають:

  • гаражі на прибудинковій території зможуть встановлювати лише люди з інвалідністю, для яких автомобіль – засіб протезування.
  • дозволи будуть видавати лише на 3 роки
  • мусять бути паспорти прив’язки
  • конструкція не мусять порушувати санітарні та протипожежні норми
  • гараж неможливо буде продати чи передати у спадок.

Ще новини Одеси про гаражі:

 

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: