Новини Одеси та Одеської області

У мережі ширяться чутки про холеру в Одесі: що знайшли у пробах води

У мережі ширяться чутки про холеру в Одесі: що знайшли у пробах води

Щодня в Одесі моніториться якість питної та морської води на санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні показники. Про результати перевірки за 26 червня 2023 року інформують Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб та Держекоінспекція.

В Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України повідомили, що з відібраних двох проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та двох проб питної води на санітарно-хімічні показники нестандартні проби не виявлено.

Санепідситуація перебуває на постійному контролі.

За інформацією Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області), у відібраних пробах морської води на пляжі «Ланжерон» зафіксовано перевищення завислих речовин у 3,0 рази.

Завислі речовини – нерозчинні домішки органічного та мінерального походження з щільністю, відмінною від густини води, що знаходяться у завислому та плавучому стані. У водоймах вони впливають на глибину проникнення сонячного світла, погіршують умови життєдіяльності гідробіонтів, призводять до замулювання водних об’єктів, викликаючи їхнє екологічне старіння.

Завислі речовини є характерним забрудненням стічних вод.

За результатами відомчого лабораторного контролю Філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» питна вода відповідає санітарним нормам.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції