Світлий Зайчик: про стан Сашеньки Паскаль, яка постраждала від рашистського «прильоту»

Світлий Зайчик: про стан Сашеньки Паскаль, яка постраждала від рашистського «прильоту»

«Мама контужена, нічого не чує, але ціла. Малеча Саша у важкому стані», — ось результат ще одного рашистського ракетного «прильоту» до Одеської області. Про зруйновані будинки вже й казатине доводиться.

«Одеське життя» раніше розповідало про горе, що спіткало сім’ю Паскаль, коли 16 травня від ракетного удару рашистів постраждали маленька дівчинка Саша (за одними даними, їй чотири роки, за іншими — шість) та її мама.

Група «Типовий Акерман Білгород-Дністровський» у Facebook повідомляє:

«16 травня внаслідок ракетного обстрілу смт. Затока постраждала родина. Мама контужена, нічого не чує, але ціла. Дівчинка Сашка у тяжкому стані, їй шість років. Мила і життєрадісна дитина перебуває в медикаментозній комі, вона перенесла операцію на нозі, транспортувати до Одеси дівчинку поки що небезпечно».

Юлія Боднар із величезним болем відгукується про Сашеньку: «Я знаю особисто цю дівчинку. Дуже світлий Зайчик, що серйозно постраждала 16 травня при обстрілі Затоки».

В Одесі та області розпочався збір коштів на допомогу потерпілій сім’ї.

Ганна Мартинцева пише:

«Страшне горе, яке сталося з родиною Паскаль: дівчинка Сашенька, яка ходила з моєю дочкою в одну групу в садку #14 у нашому місті. Внаслідок вибуху: дитина в комі, будь ласка, усім небайдужим, прохання допомогти всім, чим можна».

Якщо у вас є бажання та можливість допомогти, ось номер карти її батька:

4149499397001007 Паскаль Олександр Олексійович

У соцмережах почали повідомляти, що “гроші повертаються назад” або “не проходять”. Тоді знайомі сім’ї Паскаль повідомили номер карти мами Сашеньки:

4149499397516228 Паскаль Марія Леонідівна

Саша Паскаль

Маленька Саша Паскаль постраждала від рашистської ракети. Зараз дівчинка у медикаментозній комі.

Фото: Facebook-сторінка групи «Типовий Акерман Білгород-Дністровський»

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції