Прогноз космічної погоди: чи буде «магнітною» неділя 11 вересня?

Прогноз космічної погоди: чи буде «магнітною» неділя 11 вересня?

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більш вимотаною і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.
Якою ж буде сьогоднішня неділя, 11 вересня?

За даними фахівців Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України, сьогодні, 11 вересня 2022 року, суттєвих магнітних бур не очікується, проте, можливі окремі збурені періоди.

За прогнозами, найдовша магнітна буря цього місяця очікується 13-16 вересня. У той же час ця буря буде середньою інтенсивністю, її пік припаде на 13 і 16 вересня.

Незначні магнітні коливання також можливі 22 вересня, а ось 26 вересня, як очікується, геомагнітний шторм буде досить потужним.

При цьому слід пам’ятати, що Сонце є непостійним, і тому прогноз його активності може змінитися.

Проте людям із хронічними захворюваннями буде зайвим заздалегідь подбати про наявність в аптечці необхідних медикаментів.

Щоб пережити магнітні бурі без неприємних наслідків, необхідно незадовго до її початку і під час неї дотримуватися правил здорового способу життя – нормально висипатися, повноцінно харчуватися, не зловживати алкоголем та енергетиками, частіше бувати на свіжому повітрі, уникати фізичних та емоційних навантажень.

А ще краще – дотримуватись цих правил не лише під час магнітних бур.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції