Новини Одеси та Одеської області

Президент прокоментував можливий напад із Придністров’я

Президент прокоментував можливий напад із Придністров’я

Володимир Зеленський попередив, що будь-який можливий напад із Придністров’я отримає рішучу відповідь. Хоча для України це буде просто ляпасом, а не ударом.

Коментар про ймовірну атаку з Придністров’я Зеленський дав під час спільної прес-конференції президентом Молдови Майєю Санду.

Будь-які дії на тимчасово окупованій території Молдови, у Придністров’ї, що загрожують Україні, отримають реакцію у відповідь. Таку заяву Зеленський зробив за результатами зустрічі із президентом Молдови Майєю Санду.

Україна відповість ударом

За словами Зеленського, Україна справді отримує певні неприємні сигнали Придністров’ям. І це питання також обговорювалося на зустрічі з президентом Молдови.

Вони повинні знати – ці люди, які на тимчасово окупованій території Молдови – у Придністров’ї, знаходяться: для нас це будуть не удари, а ляпас, ми точно відповімо ударом,

– попередив президент.

Зеленський також додав, що потрібно зробити все, щоби не було дестабілізації в регіоні. Україна всіляко це демонструє.

Проте росія та Придністров’я залишаються спільною загрозою для Молдови та України.

Про можливу атаку з Придністров’я говорять вже давно

Про можливий напад із Придністров’я в Україні активно говорили ще у травні. Можливо воно і зараз, адже територія цієї невизнаної республіки на 100% контролює Росія.

При цьому глава держави зазначив, що Україна не бачить великої загрози від збройних формувань, які зараз дислокуються в “ПМР”.

Хоча у травні події розвивалися так, що створювалося враження – населення Придністров’я готують до війни. російські спецслужби робили там провокації.

Росія загрожує Молдові через Придністров’я

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв привітав Молдову з набуттям статусу кандидата в члени ЄС. І заявив, що, ймовірно, у цьому випадку Москві доведеться втрутитися, щоб “врятувати” мешканців невизнаного Придністров’я. Чиновник сказав, що там мешкає 220 тисяч росіян.

На тлі цих заяв міністр закордонних справ Дмитро Кулеба звернувся до уряду Молдови та висловив підтримку. Він додав, що загрози іншим державам – це все, що залишилося Росії після десятиліть провальної політики, яка базується на агресії.

Ще новини Одеси:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції