Померла декан та тричі депутат Одеської міськради Лідія Голубенко

Померла декан та тричі депутат Одеської міськради Лідія Голубенко

В Одесі померла декан факультету романо-германської філології Одеського національного університету (ОНУ) імені І.І. Мечникова, тричі депутат Одеської міської ради, відома громадська діячка Лідія Голубенко. Їй було 76 років.

Сумну новину повідомила на своїй сторінці у Facebook голова департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

«Жінка, якою не можна не захоплюватись… Професіонал з великої літери. Людина, яка мала щастя знайти справу свого життя і служити їй десятиліттями», – так охарактеризувала Буйневич покійну.

Лідія Голубенко народилася 1947 року. 1971 року закінчила факультет германістики Лейпцизького університету (Німеччина). З того року працювала на факультеті романо-германської філології ОНУ. Спочатку викладала, а потім стала деканом та професором. Вона очолювала факультет понад 30 років.

Як громадський діяч Лідія Голубенко відома в Одесі тим, що розпочала співпрацю місцевих органів влади з німецьким містом Регенсбургом.

З 1998 року вона тричі обиралася депутатом Одеської міськради, де очолювала постійні комісії з питань культури, освіти, науки, у справах молоді та спорту.

Також була членом обласної асоціації жіночих організацій та першим президентом Всеукраїнського клубу успішних жінок («Жінки України»).

Раніше в Одесі померла краєзнавець і філолог Олена. Каракіна.

Також «Одеське життя» повідомляло про смерть головного хормейстера одеської Музкомедії Юрія Топузова та відомого одеського актора, ведучого, шоумена. та викладача Євгена Бубера.

Фото з Facebook-сторінки Лідії Голубенко

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції