В Одесі ожило капремонтом знамените перехрестя, що застигло на початку війни

В Одесі ожило капремонтом знамените перехрестя, що застигло на початку війни

Знамените перехрестя біля одеського Привозу, яке почали ремонтувати незадовго до війни, знову ожило після вимушеного застою.

Тепер його побоюються називати «гарячим» або «скандальним». Наразі одесити просто радіють, що тут відновився капремонт. Зрозуміло, адже це ще одна життєстверджуюча «картинка».

Зазначимо, роботи відновилися не лише на самому перехресті Преображенської та Пантелеймонівської. Ведуться вони і біля Нового рибного корпусу, там, де свого часу (довоєнне!), Ми раділи появі першої віденської зупинки.

Що ж до самого перехрестя, де зараз зупиняються люди, щоб подивитися, як трудяться робітники, то тут уже завершено зміцнення колектора, який був збудований ще у XIX столітті та перебував в аварійному стані.

Нам також повідомляють офіційно, що вже замінено і всі інженерні мережі (водопостачання, газопостачання, мережі зв’язку, господарсько-побутової каналізації, водовідведення), які перетинали це перехрестя.

Наразі ведуться роботи з встановлення нових опор освітлення та контактної мережі трамвая.

Але це ще не все. На знаменитому перехресті біля Привозу облаштовується і сучасне бетонне покриття під укладання трамвайних рейок та рейкових перетинів.

Як все це відбувається – дивіться на наших фото.

Що ще лишилося зробити? На перехресті відновлять тверде покриття проїжджої частини, встановлять безпечні та комфортні тротуари з пандусами.

Завершальним етапом роботи стане монтаж перильного огородження та елементів організації дорожнього руху, після чого і повинен буде відновлено рух транспорту через перехрестя.

І дай Боже, щоб так і було!

Читайте також:

Поруч із Привозом: на перехресті Преображенської та Пантелеймонівській поновилися ремонтні роботи

Капремонт гарячого кута біля Привозу: з надією вкластися в терміни

Фото Марії Котової

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції