На перехресті Преображенської та Пантелеймонівської працюють у 2 зміни: обіцяють закінчити до 20 березня

На перехресті Преображенської та Пантелеймонівської працюють у 2 зміни: обіцяють закінчити до 20 березня

Робота на «гарячому» перехресті двох центральних вулиць Одеси триває щодня у дві зміни. Підрядник запевняє, що закінчити капремонт перетину вулиць Преображенської та Пантелеймонівської реально до заявленого терміну – до 20 березня.

Єдине, що, за словами шляховиків, може зіпсувати їхні плани, це погода. Але у компанії-підряднику, «Ростдорбуді», сподіваються, що з погодними умовами їм пощастить. Поки що прогнози синоптиків у цьому плані сприятливі

Нагадаємо, що на цій ділянці змінюють усі комунікації і ремонтують аварійний каналізаційний колектор, збудований ще у ХІХ столітті.

Коли поміняють комунікації, перехрестя заасфальтують і прокладуть нові трамвайні колії, з’єднавши для трамваїв обидві частини Преображенської. Після цього навіть трамвай з Котовського на Таїрова безпересадковий можна буде запускати, була б лише воля міської влади.

Нагадаємо, ремонт перехрестя розпочався 1 лютого .

На час його проведення в Одесі закрили 4 трамвайні маршрути . Тому так і поспішає міська влада з ремонтом перехрестя, щоб повернути одеситам 28, 5, 17 та 18 трамваї.

Читайте також репортаж кореспондента «Одеського Життя» з місця проведення робіт: Капремонт гарячого перехрестя біля Привозу – з надією вкластися у строки .

Ще схожі новини Одеси:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції