Новини Одеси та Одеської області

В Одесі припиняється робота трамвайних маршрутів №№ 5, 17, 18, 28: запроваджується альтернативний транспорт (схеми)

В Одесі припиняється робота трамвайних маршрутів №№ 5, 17, 18, 28: запроваджується альтернативний транспорт (схеми)

У зв’язку із проведенням капітального ремонту асфальтобетонного покриття, а також заміни трамвайних колій по вул. Преображенській в Одесі з 1 лютого по 20 березня 2022 року (або до завершення робіт) буде тимчасово закрито рух автотранспорту та громадського транспорту на перехресті вулиць Преображенської та Пантелеймонівської.

Як повідомляло «Одеське життя», це пов’язано з ремонтом колектора на розі Пантелеймонівської та Преображенської .

Як повідомляє офіційний сайт міста, на зазначений період замість трамваїв, що припиняють роботу, вводиться альтернативний транспорт (див. схеми).

Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міськради повідомляє про альтернативний транспорт та інші зміни на період робіт:

Альтернатива трамвайному маршруту № 5 “Автовокзал “Одеса” – Аркадія”:

Трамвайний маршрут №5к «Автовокзал «Одеса» – пл. Старосінна» за маршрутом:

 • у напрямку руху до пл. Старосінної – від автовокзалу (Одеса) по вул. Колонтаївській на вул. Старопортофранківську, вул. Новощіпний ряд, пл. Старосінну (кінцева зупинка);
 • у напрямку до автовокзалу (Одеса) – від пл. Старосінної на вул. Новощіпний ряд, вул. Старопортофранківську, вул. Колонтаївську – автовокзал (Одеса).

Автобусний маршрут № 5т «Аркадія – Залізничний вокзал» в режимі руху «маршрутне таксі» з перевезенням усіх пільгових категорій пасажирів, передбачених чинним законодавством України, за маршрутом:

 • у напрямку до залізничного вокзалу – від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, вул. Академічну, Французький бульвар, вул. Леонтовича, вул. Пантелеймонівську, Привокзальну площу, вул. Середньофонтанську “Залізничний вокзал” (кінцева зупинка);
 • у напрямку до Аркадії – від залізничного вокзалу по вул. Середньофонтанська на вул. Пироговську, пров. Пироговський, просп. Шевченка, просп. Гагаріна, Французький бульвар, вул. Академічну, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Тролейбусний маршрут №5 «Аркадія – вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте)» за маршрутом:

 • у напрямку руху до вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) – від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, просп. Шевченка, пров. Пироговський, вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бульвар, Привокзальну площу (залізничний вокзал), вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) (кінцева зупинка);
 • у напрямку руху до Аркадії – від вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) по вул. М. Арнаутська, вул. Рішельєвська, вул. Водопровідна, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанська, вул. Пироговська, пров. Пироговський, просп. Шевченка, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Альтернатива трамвайним маршрутам №№ 17, 18

Автобусний маршрут № 18т «Куликове поле – 13-а ст. В. Фонтану» в режимі руху «маршрутне таксі» з перевезенням усіх пільгових категорій пасажирів, передбачених чинним законодавством України, за маршрутом:

 • у напрямку руху до 13 ст. В. Фонтану – від Куликового поля по вул. Канатна на просп. Гагаріна, Фонтанську дорогу, вул. Гаршина, вул. Дачну, Дачний пров., 13 ст. В. Фонтану (кінцева зупинка);
 • у напрямку руху до Куликового поля – від 13 ст. В. Фонтану Фонтанською дорогою на вул. Ляпідевського, Ванний пров., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка, Пироговський пров., вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бул., вул. Канатну, Куликове поле (кінцева зупинка).

Альтернатива трамвайному маршруту №28 «вул. Пастера – Парк ім. Тараса Шевченка»

Частково змінено схему руху автобусного маршруту № 115:

 • у напрямку руху до пл. Десятого квітня – від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, просп. Олександрівський, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;
 • у напрямку руху до сел. Цукрове – від вул. Пантелеймонівської по просп. Олександрівський, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом.

Частково змінено схему руху автобусного маршруту № 214:

 • у напрямку руху до Свято-Іверського монастиря – від вул. Старопортофранківської на вул. М. Арнаутську, просп. Олександрівський, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;
 • у напрямку руху до вул. Нежданової – від вул. Пантелеймонівської по просп. Олександрівський, вул. В. Арнаутську, вул. Старопортофранківську і далі за маршрутом.

Частково змінено схему руху автобусного маршруту № 171:

 • у напрямку до 6-го км Овідіопольської дороги – від залізничного вокзалу на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом;
 • у напрямку до залізничного вокзалу – від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську, вул. Водопровідну, Італійський бульвар, Привокзальну площу (залізничний вокзал).

Частково змінено схему руху автобусного маршруту № 237:

 • у напрямку руху до вул. Агрономічної – від Привокзальної площі на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Частково змінено схеми руху автобусних маршрутів №№ 240, 250:

 • у напрямку руху до сел. Котовського – від Книжкового пров. (кінцева зупинка) по вул. Преображенській, вул. В. Арнаутській, вул. Старопортофранківській і далі за маршрутами.

Схеми – офіційний сайт міста

 

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції