Ключове перехрестя в Одесі чекає на ремонт: після цього запустять трамвай «Північ-Південь» (фоторепортаж)

Ключове перехрестя в Одесі чекає на ремонт: після цього запустять трамвай «Північ-Південь» (фоторепортаж)

Фотокореспондент «Одеського Життя» зняв перехрестя вулиць Преображенської та Пантелеймонівської. Незабаром на це місце чекає капітальний ремонт, а одеситам через це пророкують сильні пробки.

Перехрестя Преображенської та Пантелеймонівської – одне з ключових у центрі Одеси. Тут збігаються значні потоки автомобілів (як-не-як, поруч знаменитий Привоз), проходить багато автобусних і трамвайних маршрутів.

Тому і пророкують одеситам пробки, і навіть транспортний колапс. І останнє цілком реальне. Ремонт водопроводу на перехресті вулиць Осипова та Великої Арнаутської це чудово продемонстрував.

Але й капремонт перехрестя вулиць Преображенкої та Пантелеймонівської місту теж необхідний. Без нього в Одесі не вдасться запустити трамвайний маршрут, який з’єднає житлові масиви Котовського з Таїрова і буде безпересадковим.

Після того як перхрестя відремонтують, більше не буде перешкод для запуску трамвая. Але й ремонт перехрестя не буде швидким. Справа в тому, що там не просто покладуть нові рейки та асфальт.

Перед цим треба буде замінити комунікації: водопровід, електрокабелі та каналізацію. Ті, що є, вже достоту зносилися.

Щодо термінів, то, за попередніми повідомленнями міських чиновників, ремонт перехрестя хочуть розпочати на початку березня 2022 року і завершити за місяць.

Нагадаємо, що нещодавно завершився масштабний капремонт Новощепного ряду. Після цього у місті відновили повноцінну роботу трамвайні маршрути №11 та №3 .

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції