Новини Одеси та Одеської області

На Одещині виявили працівника комунального підприємства, через якого загинула частина лісу

На Одещині виявили працівника комунального підприємства, через якого загинула частина лісу

У м. Кодимі Одеської області 64-річного чоловіка підозрюють в тому, що через його недбалість загинула частина лісу на півночі області. Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Чоловік, якого звинувачують в службовій недбалості і через якого загинуло 22 гектари лісу, з 2019 по 2021 роки був директором комунального підприємства у Кодимі, яке мало стежити за поводженням з відходами.

лес

Знаючи про пошкодження каналізаційного колектору, чиновник не став його ремонтувати. Навпаки, він забезпечував подальшу роботу пошкодженого обладнання. Каналізаційні стоки зливалися на землі держпідприємства «Ліси України».

Внаслідок порушення спеціальних правил і норм директором КП відбулося забруднення земель лісового фонду амонієм, нітратами, сульфатами, хлоридами, фосфором, органічними речовинами, що екстрагуються, і призвело до їх псування, зокрема деградації (погіршення корисних властивостей та родючості ґрунту), заболочення каналізаційними відходами майже 22 га земельних ділянок, масового висихання дерев породи «Дуб», «Ясин» та «Осика».

лес

Чоловіка звинувачують у службовій недбалості, забрудненні та псуванні земель, що створило небезпеку для довкілля та тяжкі наслідки згідно з ч. 2 ст. 367, ч. 2 ст. 239 Кримінального кодексу України, за що передбачено позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади.

Нагадаємо, що на Одещині в державну власність повернули понад 1700 гектар землі.

Фото: Одеська обласна прокуратура

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції