На берегах Дністра в Одеській області знесуть рибальські споруди

На берегах Дністра в Одеській області знесуть рибальські споруди

Уздовж прибережної смуги річки Дністер в Одеській області знесуть рибальські споруди, які невідомі ділки спорудили без дозволу.

Про це повідомили в Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА.

У департаменті зазначили, що “проаналізувавши стан законності у сфері земельних відносин” на території Маяківської сільської ради, виявили низку порушень. Зокрема, споруди обмежують безоплатний доступ громадян до узбережжя Дністра та островів для загального користування.

Читайте також: Безпеку одеських пляжів забезпечують за допомогою роботів: подробиці (відео)

“Встановлено численні факти незаконної забудови невстановленими особами узбережжя водних об’єктів (плавнів, заток, зокрема р. Дністер), стихійні та несанкціоновані місця для риболовлі, самовільно встановлені будівлі, тимчасові споруди, трапи, містки, помости, гідротехнічні споруди, зокрема відсутність документів на право користування земельною ділянкою”, – ідеться в повідомленні.

Голові Маяківської сільської ради до 29 лютого 2024 року доручили провести разом із правоохоронними органами обстеження узбережжя Дністра на території громади та зафіксувати всі факти самовільної забудови.

Якщо власники самовільної забудови не нададуть відповідні дозвільні документи на земельні ділянки – їх демонтують.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ИГорь
ИГорь
18 днів тому

УРАААА!!! НЕВЖЕ І СПРАВДІ РОЗНЕСУТЬ ЦЕЙ СРАЧ….РЕКЕТ….ТА ПОРИТЯГУЮТЬ ХАПУГ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ???!! НЕВЖЕ І СПРАВДІ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ, ЗАПИШЕ НА СВІЙ РАХУНОК, ЗАХИСТ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ, ПРОСТОГО НАРОДУ УКРАЇНИ!!! НЕВЖЕ І СПРАВДІ ІСНУЄ ЩЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?! А ЯКЩО НІ ТО;;; МЕРОВІ с, МАЯКИ,,, ГРОШ ЦІНА В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ! ТОДІ В НАРОДУ БУДЕ ОДНА ДУМКА, ЩО ВІН РАЗОМ З ПОБОРЩИКАМИ,,,,ОБКРАДАЧАМИ НАРОДУ УКРАЇНИ! СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ ЗАХИСТНИКАМ!

Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції