Новини Одеси та Одеської області

Ми продовжуємо боротьбу: Екологічний університет проти приєднання до ОНУ ім. Мечникова

Ми продовжуємо боротьбу: Екологічний університет проти приєднання до ОНУ ім. Мечникова

Відбулася зустріч представників Міністерства освіти, ректорів ОДЕКУ та ОНУ ім. І. І. Мечникова. Але протоколу зустрічі, підписаного трьома сторонами немає. І це ставить у незрозуміло позицію трудовий колектив Гідромету.

Про це на своїй facebook-сторінці написав Владислав Михайленко, асистент кафедри екології та охорони довкілля в Одеському державному екологічному університеті.

Після тристоронньої зустрічі відбувся розширений ректорат в стінах ОДЕКУ, але його результати загалу наразі невідомі.

Владислав Михайленко обурений, що подальшу долю університету помістили в текст розміром в один абзац. А колектив ОДЕКУ про приєднання ОНУ імені Мечникова дізнається із соціальних мереж.

Також Михайленко зазначив, що МОН не провело зустрічі з працівниками та студентами та надало дорожню карту щодо умов приєднання, які мали б юридичну силу.

І все красиво, Міністерство в ролі вправних менеджерів – дійсно мудро, філігранна робота. Тільки питань у колективу стало ще більше. Тепер більшість спеціальностей ще дужче не розуміють своєї долі, –

пише співробітник університету.

Звернув увагу Михайленко на деякі невизначеності. Серед них звернення трудового колективу, під яким підписалося близько 400 людей, та зустріч робочого колективу та стейкхолдерів, в результаті якої було чітко висловлено позицію колективу.

Читайте також: В Україні може стати менше вишів – названо причину

Михайленко наполягає, що процедура має відбуватися з врахуванням вимог чинного законодавства.

Не може у 21 сторіччі цілий університет бути закритий рішенням декількох осіб. Тим паче всупереч позиції колективу та здобувачів освіти. Україна виборює свою свободу не для цього, –

наголосив викладач.

Також Михайленко підкреслив, що викладачі Екологічного університету проти об’єднання двох вишів не тому, що тримаються за старе, а тому, що в даному питанні прослідковується провальний менеджмент.

Навіть найкращу реформу може згубити невдала реалізація. Окремий акцент має бути направлений на ознайомлення освітянської спільноти зі змістом та перевагами таких менеджерських рішень. Також – конструктивний аналіз діяльності університетів та фахова розмова з їх представниками, НА ОСНОВІ ЯКИХ будуть прийматися рішення, –

вважає Владислав Михайленко.

Також він повідомив, що усі охочі можуть підтримати трудовий колектив та студентів, підписавши петицію, про скасування рішення про реорганізацію Одеського державного екологічного університету шляхом приєднання з ОНУ ім. І.І. Мечникова.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції