Новини Одеси та Одеської області

Картини з Одеського художнього музею вирушили до сховища (фото)

Картини з Одеського художнього музею вирушили до сховища (фото)

Працівники Одеського художнього музею демонтували експозицію. Всі картини та порцеляна вирушили у безпечний «притулок», а скульптури обгорнули плівкою.
Про це повідомили на сторінці музею у Facebook.

Роботу проводили за погодженням з департаментом культури, національностей, релігій та охорони культурної спадщини Одеської обладміністрації. Керував процесом заступник директора з господарсько-адміністративної частини Віталій Грязних, який тимчасово виконує обов’язки директора музею.

Одесский худмузей2

Нагадаємо, що в експозиції музею, розміщеної в 26 залах, представлені твори іконописців XVI-XVІІІ століть, численні роботи І.К. Айвазовського, художників другої половини ХІХ століття, насамперед, членів Товариства пересувних художніх виставок. Це роботи художників І. Крамського, А. Саврасова, І. Левітана, І. Шишкіна, А. Куїнджі, І. Рєпіна, В. Сурикова та багатьох інших. Мистецтво рубежу XIX і XX століть представлено творами В. Сєрова, М. Врубеля, Н. Реріха, Б. Кустодієва, А. Бенуа, К. Сомова, В. Кандинського та живописом майстрів Товариства південноруських художників, К. Костанді, Г. Ладиженського, Герасима Головкова, П. Нілуса, Петра Ганського, М. Кузнєцова.

Одесский худмузей3

З жовтня 2021 року музей набув статусу Національного. Одеське життя повідомляло, що до кінця 2022 року у музеї мали пройти роботи в рамках програми «Велика реставрація».

Фото з Facebook-сторінки Одеського худмузею

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: