Новини Одеси та Одеської області

І знову буде світло: в Одесі названо найкращі знімки 2022 року

І знову буде світло: в Одесі названо найкращі знімки 2022 року

Дюк, дбайливо вкритий мішками з піском… Український воїн (Господи, майже хлопчисько!) з позивним «Сатана», крива дорога, що витчить у Карпатах… Від знімку до знімку ходиш — і ніби знову опиняєшся у минулому воєнному році. Яким він був? Власне, на це питання й дає відповідь виставка-конкурс «Знімок року-2022».

Її організатори – Одеська фотографічна асоціація та Міський клуб фотографів «Фотон-2». Виставка традиційна. Рік настільки вирвався з усіх «традицій», що й відобразили — кожен по-своєму — майстри світлопису.

До участі у XX виставці-конкурсі «Знімок року 2022» надійшло 237 фотографій від 61 автора. Для експозиції журі відібрало 85 робіт.

Які роботи визнані най-най?

Гран-Прі рішенням журі дісталося фотографу Дмитру Іванову за фото дороги, зо звывається у снігових Карпатах (робота називається «Крива»).

І місце у Тетяни Гамарник за фото «І знову буде світло»,

ІІ місце у Зоряна Ліщинського за фото «Вона»,

ІІІ місце у Бориса Бухмана за фото «Сатана»

Дипломи конкурсу здобули й інші майстри.

“Знімок року” – традиційна щорічна виставка, яка проводиться вже двадцятий рік. У конкурсі беруть участь члени ОФА, фотоклубу «ФОТОН-2» та інші фотоаматори та професіонали, які живуть та працюють в Одеській області.

«2022 рік став роком виклику для України, її ідентичності, її нації та державності. Рік, коли ми готувалися до відзначення 90-річчя утворення Одеської області, а також до 20-річчя заснування Одеської фотографічної асоціації (ОФА) та виставки-конкурсу «Знімок року», але з початку повномасштабної ворожої агресії акценти та пріоритети різко змінилися. Зараз вся наша країна працює на Перемогу, кожен на своєму місці прагне зробити хоча б маленький внесок у протистояння ворогові…», — повідомляють організатори виставки.

Цього року організатори виставки-конкурсу «Знімок року» запросили до участі не лише тих фотографів, які постійно проживають на Одещині, а й одеситів, які через війну опинилися за кордоном, та тих, хто був змушений залишити свої будинки нашої країни. і зараз перебувають у нашому регіоні.

Ну а з самою виставкою у всьому її різноманітті ви можете познайомитися самі (повірте, воно того варте!).

Роботи представлені у приміщенні Всеукраїнського центру болгарської культури (м. Одеса, пров. Віце-адмірала Жукова, 9), що працює щодня (11.30-16.30).

Читайте також:

Фото Марії Котової

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції