Новини Одеси та Одеської області

У Літньому театрі одеського Міськсаду – передноворічний сніг

У Літньому театрі одеського Міськсаду – передноворічний сніг

Одеське передноворіччя цього року — надзвичайно в усіх сенсах: то дощ, то туман. Та й чи лише у погоді справа? Ідеш на виставку, всередині все не так, як зазвичай буває перед Новим роком, а тут ще чергова повітряна тривога на повну силу завила.

Про те, що цього року «все не так», що щодня ось уже понад десять місяців проходить під знаком воєнного часу, пролунало і на відкритті виставки в арт-галереї Літнього театру одеського міського саду.

Вона відкрилася 27 грудня напередодні Нового року. Називається трохи загадково: Літній. Сніг». Втім, назва розгадується просто: Літній означає назву театру, а сніг — це те, чого нам усім зараз не вистачає як символ чистоти та оновлення, істинно передноворічного настрою.

Виставка зібрала роботи 17 одеських майстрів. В основному це живопис, але є і роботи скульпторів і керамістів.

Ціла палітра настроїв перед вами. Поєднує одне — снігово-зимова тематика, спроба подарувати (а то й просто повернути) той особливий настрій, яким наповнюються останні дні року, що минає. А це завжди віра та надія. Цього року посилена, тому об’єднує всіх головне віра і надія в Перемогу України.

…Люди неквапливо ходять по залі, тихо перемовляються, поділяючись враженнями. А зимові мотиви з полотен і представлених робіт так і ваблять сніговими переливами, особливим настроєм та станом, даруючи кожному щось своє.

Все це створює і незвичайну атмосферу, і якусь ніжну умиротвореність, якої нам часом стало так бракувати.

Фото Марії Котової

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції