Українське Дунайське Пароплавство планує модернізувати флот

Українське Дунайське Пароплавство планує модернізувати флот

На запрошення європейських колег делегація Українського Дунайського Пароплавства з Одещини відвідала відому австрійську судноверф Österreichische Schiffswerften AG (ÖSWAG). Про це повідомляє сайт УДП.

“ÖSWAG” – суднобудівна компанія, розташована в Лінці на Дунаї, що на півночі Австрії. Саме ця компанія готова взяти участь в модернізації Дунайського пароплавства.

Представники України та Австрії провели спільну зустріч, на якій визначили оптимальні варіанти модернізації УДП.  Враховуючи стан флоту, найбільш слушний варіант — на базі старих корпусів, які чудово збереглися створити сучасні судна з новими двигунами, автоматизованою системою управління, новими каютами для екіпажу тощо.

УДП

Зазначимо, що австрійська компанія “ОСВАГ” за часів колишнього Радянського Союзу побудувала чимало суден флоту і зберегла ці проєкти. Нині вони готові створити деталізований перелік робіт, матеріалів, обладнання для виконання модернізації. Це дозволить зрозуміти, який обсяг робіт можна виконати в Україні та сформувати орієнтовний бюджет.

Є щоправда одне “але”, що непокоїть європейців -це війна в Україні. Але є і побоювання стосовно інвестиційного клімату. Європейський бізнес досить добре обізнаний, які ризики супроводжують інвестиційні проєкти у нашій країні. Ніхто не зацікавлений у репутаційних ризиках. Прикро про це казати, але для європейців важливо почути, що і сам проєкт, і його учасники будуть захищені від свавілля правоохоронних структур.

судоверфь ОСВАГ

«ОСВАГ» дійсно має унікальну експертизу, надсучасне виробництво, потужне конструкторське бюро. А головне – бажання нам допомогти. Але ми обов’язково проведемо перемовини також з іншими суднобудівниками. Щоб почути всі пропозиції і обрати найкраще”, – прокоментвали подію в УДП.

І дійсно, на сьогоднішній день для УДП єдиний вихід, щоб можна було конкурувати зі світовими компаніями – це модернізувати флот.

Читайте також:

Фото: Сайт УДП

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції