Новини Одеси та Одеської області

Ворожки та чаклуни Одеси: скільки коштують послуги?

Ворожки та чаклуни Одеси: скільки коштують послуги?

Люди все ще вірять у всілякі прогнози, зроблені за допомогою карт, кришталевих куль та інших «магічних» атрибутів. Як же з подібними послугами справи в Одесі?

Початок року, включаючи Різдво і Хрещення, як свідчить народне повір’я, найкращий час для ворожіння та пророкування долі. Ще 200 років тому класик пропонував використати «хрещенський вечір», щоб зазирнути у майбутнє. Сьогодні нічого не змінилося.

Ворожіння по Інтернету

Незважаючи на розвиток науки та негативне ставлення до ворожінь релігійних інституцій, кількість магів та екстрасенсів у нас не зменшується. Навіть освічені люди, трапляється, кидаються до ворожок, щойно на горизонті замаячить серйозна неприємність. Ймовірно, секрет такої популярності полягає в тому, що провісники позбавляють людей відповідальності за власне життя, а будь-які «магічні» ритуали дозволяють відчути контроль над реальністю, яка здається непередбачуваною.

Ворожок, тарологів, рунологів, чаклунів та інших трудівників на ниві надприродних послуг в Одесі хоч греблю гати. Є ті, хто спеціалізується на одному виді пророцтв, але більшість пропонують багатий комплекс послуг. Загалом, вибирати є з чого.

Прикметою часу стало те, що багато ворожок та магів надають послуги не тільки особисто, а й через Інтернет — у всіх є сторінки в соцмережах. Багато хто з них консультує і знімає пристріт за відеозв’язком або просто фотографією, яку просять вислати електронною поштою. Такий вид послуг чарівники надають виключно за передоплатою. Однак клієнтам все ж таки варто виявити розумну обережність і свої особисті дані на чужих соцсторінках не «світити», а при особистій зустрічі всі фотографії та інші документи забирати з собою.

гадалка колдун карты таро

Як «зняти пристріт»?

«Прейскурант» одеських «чарівників» включає ті послуги, які користуються найбільшим попитом: зняття пристріту, привороти, ворожіння, складання гороскопів, очищення аури і навіть виготовлення талісманів.

Вартість магічних послуг залежить від їх виду. Наприклад, за зняття пристріту доведеться заплатити 1000 гривень і більше, ворожіння на картах таро коштує від 300 гривень, складання нумерологічного прогнозу від 280 гривень, ворожіння на рунах від 350 гривень. Деякі маги навіть надають розстрочку. Щоправда, не всі з них бажають попередньо повідомляти вартість своїх послуг. Цілком ухильно вони відповідають, що оплата залежить від того, що саме доведеться робити для клієнта і наскільки це енерговитратно для самого «працівника магічної праці». При цьому клієнтів попереджають, що одного сеансу, скоріш за все, буде недостатньо. Цей момент варто обов’язково враховувати, оскільки «зцілення» може коштувати кругленьку суму.

Які види «магічних» послуг надають одеситам?

гадалка колдун карты таро

Ворожіння на картах. Найпопулярніші види ворожінь – на картах таро. Трапляються і новомодні ворожіння, наприклад, «консультації за допомогою метафоричних асоціативних карток». Втім, під цією хитромудрою назвою, скоріш за все, маються на увазі також карти таро. У всякому разі, саме вони були зображені на картинці-ілюстрації. До речі, карти таро ворожки використовують із XV століття, і колись вони були інструментом для азартних ігор. Тож нічим від звичайних карт таро не відрізняються. Хіба що колода з 78 карт ділиться на старші та молодші аркани, за якими разом чи окремо ворожка і передбачає майбутнє.

Ворожіння на рунах. Руни – це такі дерев’яні або кістяні таблички з нанесеними на них літерами давньогерманського алфавіту, який використовували у Скандинавських країнах до XII століття. Вважається, що кожна літера має значення. Загалом, все приблизно так само, як і при гаданні на картах.

Магія і знахарство. Якщо вірити рекламі, маги та знахарі «чистять та модифікують» енергетику, знімають родову карму, усілякі обітниці, коригують долю. Ну і як бонус – позбавляють шкідливих звичок. Зважаючи на все, одеські «чарівники» йдуть у ногу з часом, тому що у них у прайсах є навіть «програми для повернення боргів». А для особливо важливих клієнтів існують «VIP-чистки від негативу на найвищому рівні із встановленням потужного захисту». Ну а всякі там пророцтва та намовляння наші прогресивні маги вважають минулим століттям.

Нумерологія. Ті, хто займається цим видом пророцтв, упевнені, що нумерологія може дати вірний «вектор руху». До переліку послуг нумерологів входять складання нумерологічної карти, квадрата Піфагора, визначення щасливих чисел і навіть ким ви були в минулому житті.

Яснобачення та екстрасенсорика. Більшість одеських екстрасенсів повідомляють, що є потомственими фахівцями та працюють «по всьому світу», обіцяють змінити долю буквально з першого сеансу та виконати усі бажання. За твердженням деяких ясновидців, клієнти «зазнають захоплення і шоку від дієвих переворотів і намовлянь». Але, ймовірно, про всяк випадок, тих же клієнтів, що захоплюються, попереджають, що «результати можуть відрізнятися залежно від обставин».

гадалка колдун карты таро

Що таке «холодне читання»?

Сучасні провісники взяли на озброєння набір прийомів, який психологи називають холодним читанням. Ними зазвичай користуються ілюзіоністи та фокусники. За допомогою аналізу манер, мовлення, віку, стилю одягу, рівня освіти та інших параметрів провісники становлять собі психологічний портрет клієнта. І якщо людина не підозрює про ці прийоми, то «яснобачення» справляє на неї велике враження.

Що ж до «чудес» під час сеансу пророцтв, то це, скоріш за все, звичайні фокуси. Наприклад, щоб продемонструвати необізнаній людині результати наведеного на неї «пристріту», досить непогано знати шкільний курс хімії та фізики. А якщо до цього додати трохи акторських здібностей та знання психології, то успішно займатися «чисткою аури» може будь-хто.

Як відрізнити справжнього екстрасенса?

гадалка колдун карты таро

Є кілька правил, які можуть допомогти визначити, чи справді ясновидець або екстрасенс має особливі здібності, а чи вам трапився звичайний шахрай.

  • Ті, хто «працюють» екстрасенсами, люблять оточувати себе масою магічних атрибутів, тоді як у кабінетах справжніх ясновидців таких речей вкрай мало.
  • Будьте обережні, якщо в приміщенні, де відбувається прийом, дуже пахне ароматизаторами — деякі з них можуть впливати на свідомість.
  • Під час першої зустрічі попросіть ясновидця розповісти про ваше минуле. Це важко навіть для справжніх екстрасенсів, тому шахрая легко викрити на брехні. Не дозволяйте йому відбутися загальними фразами, вимагайте конкретики.

Учнів у ясновидців, як правило, не буває – цей дар у спадок передається дуже рідко. Досі жоден екстрасенс не зміг підтвердити свій дар за умов наукового експерименту. Також неможливе передбачення майбутнього через Інтернет.


Раніше ми розповідали про те, як ворожать у Різдвяні Святки на кохання та удачу.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: