Новини Одеси та Одеської області

Військовий стан в Одесі, день сімнадцятий: магазинчики «поряд з домом» та новітні «картинки»

Військовий стан в Одесі, день сімнадцятий: магазинчики «поряд з домом» та новітні «картинки»

Сімнадцятий день війни… Сьогодні на вулиці почула: «Метро в Одесі все ще зачинено?». Жарти воєнного часу, «картинки» воєнного часу…

Мовою сучасного військового плаката

О, ці «картинки», ця мова сучасного військового плаката по-одеськи!.. Тепер уже – не в майстернях, де вони створювалися, а на вулицях Одеси:

Наші знамениті атланти міцно тримають земну кулю на плечах… Кішка Пушинка «залипла» у своєму гаджеті: теж відображення «картинки дня», адже всі тепер «сидять» у новинах, навіть на вулицях.

Що з продуктами?

Офіційно: одеська мерія повідомляє, що «тримає на контролі роботу торгових мереж Одеси та наявність у магазинах необхідних товарів… Усі групи продуктів та непродовольчих товарів – у наявності, полиці магазинів заповнені, оперативно проводяться постачання необхідного».

Так, далеко не всі городяни зараз поспішають отоваритися на ринках. Багато хто віддав перевагу «магазинчику поруч із домом». Йдеться про міні-маркети. Пройшлася кількома в центрі міста. Є свіжий хліб, молочні продукти. Практично всі товари (крім алкоголю, звісно) – у наявності. Є й деякі винятки. У жодному з магазинчиків, які я обійшла, не побачила ажіотажу, який спостерігався у перші дні війни.

Ці магазини (звичайно і ті, які працювали цілодобово) зараз працюють до 17:00. Деякі мають попередження, що магазин може закритися і до 17:00 – «залежно від обставин».

На касі попереджають: продукти «мести» не вдасться. У тому сенсі, що набирати одразу багато не вийде. Жінка взяла чотири пачки макаронів, їй дозволили взяти лише три. На щастя, жодних обурень не було: абсолютне розуміння…

Читайте також:

Фото авторки

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: