У кого зростуть пенсії з 1 жовтня?

У кого зростуть пенсії з 1 жовтня?

У жовтні відбудуться три різні види підвищення пенсій. «Одеське життя» дізнавалася про подробиці.

По-перше, особам віком від 70 до 75 років з 1 жовтня буде встановлено щомісячну виплату у розмірі до 300 гривень. Особам, які досягли 70 років після 1 жовтня, відповідна надбавка встановлюватиметься з дати досягнення ними вказаного віку. Якщо страховий стаж становить не менше 35 років у чоловіків і не менше 30 років у жінок, загальний розмір пенсії з усіма надбавками тепер не може бути нижчим за 3000 гривень. Якщо страховий стаж менший, доплата до пенсії встановлюється у розмірі, пропорційному страховому стажу, виходячи з розміру 3000 гривень.

По-друге, громадянам віком від 65 років (при стажі від 35 років у чоловіків та 30 років у жінок) мінімальна пенсія за віком встановлюється у розмірі 40% від мінімальної зарплати. З 1 жовтня мінімальна зарплата в Україні має зрости з 6500 до 6700 гривень. Це означає, що мінімальна пенсія для цієї категорії зросте з 2600 гривень до 2680 гривень (за умови, що вони не працюють).

По-третє, має суттєво зрости мінімальна пенсія за інвалідністю для осіб, звільнених з військової служби. З 1 жовтня мінімальні розміри пенсій за інвалідністю становитимуть від 4186 до 5025 гривень для солдатів, і ще на 10-30% більше для осіб старшого складу залежно від звання, посади, групи інвалідності та її причин.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції