Новини Одеси та Одеської області

Скільки грошей потрібно українцям, щоби комфортно прожити місяць?

Скільки грошей потрібно українцям, щоби комфортно прожити місяць?

Скільки грошей потрібно для того, щоб комфортно прожити місяць? Таке питання поставив українцям київський блогер mykolynapogoda, який провів у себе в Instagram цікаве міні-опитування.

Згідно з офіційними даними Міністерства фінансів України, розмір мінімальної заробітної плати у нашій країні зараз становить 6,7 тис. гривень. Але, враховуючи постійний ріст цін це об’єктивно мало.

У той же час, як показало опитування від mykolynapogoda, деяким вдається комфортно жити цілий місяць і на таку суму – все залежить від умов, обов’язків і запитів.

Так, найменша сума, яку назвала одна дівчина, становить лише 7 тисяч гривень. Але тут треба зазначити, що опитувана мешкає у своєму будинку і при цьому заробляє 15 тисяч гривень.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @mykolynapogoda

Читайте також: В Україні може зрости мінімальна зарплата: коли і наскільки – прогноз

Найбільша сума з тих, що назвали респонденти – 60 тисяч гривень, але ця сума йде на потреби усієї родини, а жінка, яка назвала таку суму, має власний бізнес та стабільний дохід.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @mykolynapogoda

Також у ході опитування було названо суми 40 тисяч гривень (на всю родину та за умови наявності власного житла) та 12 тисяч гривень (дівчина витрачає таку суму виключно на себе, але при цьому живе з батьками).

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @mykolynapogoda

Загалом, є велика різниця між тими, хто винаймає житло і при цьому більшу частину зароблених грошей витрачає на оплату оренди та комунальних послуг, і тими, хто має власне житло. У той же час, тим, хто має своє житло і при цьому сім’ю – не легше, оскільки витрати зростають з появою дітей.

І при цьому кожен самостійно визначає свій комфорт і знає, яку суму може розраховувати щомісяця.

Раніше Українські профспілки заявили про намір боротися за більш значне збільшення заробітної плати наступного року, ніж запланував Кабінет міністрів.

Ви також можете дізнатися: Базова соціальна допомога: усі виплати приберуть і залишать одну універсальну?

Джерело: РБК-Україна (проект Styler)

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції