Путін – викрадач дітей: світова преса про ордер на арешт диктатора (частина 2)

Путін – викрадач дітей: світова преса про ордер на арешт диктатора (частина 2)

«За військові злочини. Ордер на арешт Путіна»… «Росія сміється з наказу МКС і каже: немає юрисдикції» – у такому ключі витримані заголовки провідних світових газет про новину про те, що міжнародний кримінальний суд виписав ордер на арешт путіна.

 1. Португалія, «Público» – «Військові злочини. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна»
 2. «Diário de Coimbra» – «МКС видав ордер на арешт Володимира Путіна»
 3. Німеччина «Badisches Tagblatt»«Ордер на арешт Путіна видав Міжнародний кримінальний суд»
 4. «Bild» – «Ордер на арешт Путіна»
 5. «Der Tagesspiegel» – «Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна за викрадення дітей»
 6. «Frankfurter Allgemeine» – «Видали ордер на арешт Путіна»
 7. Косово «KD» – «Міжнародний кримінальний суд у п’ятницю видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна» Суд у Гаазі стверджує, що Путін несе відповідальність за військові злочини, зокрема незаконну депортацію дітей з України до Росії. На думку суду, злочини були скоєні в Україні з 24 лютого 2022 року, коли Росія почала повну окупацію цієї країни. Москва заперечує звинувачення у військових злочинах під час окупації. Однак МКС звинуватив Путіна в причетності до депортації дітей і підкреслив, що є підстави вважати, що він вчиняв дії безпосередньо, а також співпрацював з іншими.
 8. Мальта «Times of Malta» – «Видали ордер на арешт Путіна»
 9. Іспанія «La Vanguardia» – «Міжнародний кримінальний суд видав наказ про арешт Путіна» Гаазький суд в історичному рішенні звинуватив російського лідера у викраденні українських дітей
 10. «ARA» – «Міжнародний ордер на арешт Володимира Путіна». Гаазький трибунал звинувачує президента Росії у військових злочинах через викрадення українських дітей. Москва відкидає звинувачення, оскільки готується прийняти візит президента Китаю Сі Цзіньпіна в понеділок
 11. «El Mundo» – «Ордер на арешт з Гааги ставить Путіна в один ряд з найбільшими злочинцями в історії». Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського лідера за викрадення українських дітей під час війни. Москва зневажає звинувачення і готує ключовий візит Сі Цзіньпіна.
 12. Швейцарія «Сorriere del ticino» – «Військові злочини» Ордер на арешт Володимира Путіна. МКС звинуватив президента Росії в незаконній депортації та переселенні тисяч українських дітей – Київ: – Історичне рішення»
 13. «Blick» – «Розшукується. Володимир Путін» Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії.
 14. Кіпр «Phileleftheros» – «За військові злочини. Ордер на арешт Путіна»
 15. Бразилія «O Globo» – «Спіймай мене, якщо зможеш» Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Володимира Путіна за воєнні злочини проти України. Мандат має лише символічне значення, оскільки Гаазський суд не визнають такі великі держави, як США, Китай і сама Росія.
 16. «Folha de São Paulo» – «Кримінальний суд вимагає арешту Путіна» Рішення міжнародного суду має мало практичного ефекту, оскільки ні Росія, ні Україна не є підписантами статуту
 17. Аргентина «Clarín»  – «Сюрприз: Міжнародний кримінальний суд постановив заарештувати Путіна».
 18. Чилі «El Mercurio» – «Міжнародний кримінальний суд ухвалив рішення про арешт Володимира Путіна за військові злочини в Україні»
 19. Мексика «La Razon» –  «Гаага видала ордер на арешт Путіна за військові злочини»
 20. Саудівська Аравія «Arab News» – «Ордер на арешт Путіна за “воєнні злочини”. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна за військові злочини через його ймовірну причетність до викрадення дітей з України.
 21. Індія «The Times of India» – «МКС вимагає арешту Путіна за військові злочини в Україні»
 22. Індія «New Indian Express» – «Ордер МКС на арешт Путіна»
 23. Філіппіни «Philippine Daily Inquirer» – «Росія глузує з наказу МКС та каже: нема юрисдикції» Кремль заявляє, що не визнає юрисдикцію Міжнародного кримінального суду (МКС) і вважає ордер на арешт Володимира Путіна «недійсним». Ордер, що став шоком, обмежує його подорожі до 123 країн-членів МКС. Але на будь-яку спробу арешту російського президента, якого звинувачують у незаконній депортації українських дітей, Москва може відповісти військовою силою.
 24. Японія «Mainichi Shimbun» – «Ордер на арешт Путіна»
 25. Канада «The Free Press» – «Путін звинувачується у ВІЙСЬКОВИХ ЗЛОЧИНАХ. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна у справі про примусове переселення українських дітей до Росії.»
 26. США «New York Times» – «Міжнародний суд звинуватив Путіна у військових злочинах» Міжнародний кримінальний суд звинуватив російського президента Володимира В. Путіна у військових злочинах і видав ордер на його арешт у п’ятницю. Це дуже символічний крок, який поглибив його ізоляцію та розірвав ауру безкарності, яка оточувала його, відколи він наказав ввести війська в Україну рік тому
 27. «Arizona Daily Star» – «Міжнародний суд видав Путіну ордер у справі про військові злочини»
 28. «Houston Chronicle» – «Військові злочини. Виданий ордер на Путіна» Росія відкидає рішення міжнародного суду та називає депортацію українців гуманітарною»
 29. «Boston Globe» – «Ордер «робить Путіна ізгоєм» Міжнародний кримінальний суд назвав причетність до вивезення дітей з України

Частину першу можна подивитися за цим посиланням.

Підготував Сергій Чернявський

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції