Викрадач українських дітей: перші шпальти світової преси про ордер на арешт путіна

Викрадач українських дітей: перші шпальти світової преси про ордер на арешт путіна

«За військові злочини. Ордер на арешт Путіна»… «Росія сміється з наказу МКС і каже: немає юрисдикції» – у такому ключі витримані заголовки провідних світових газет про новину про те, що міжнародний кримінальний суд виписав ордер на арешт путіна.

Видача ордера на арешт російського керівника мала дуже великий суспільний та політичний резонанс по всьому світу, окрім традиційно країн Африки та Китаю

Частина перших шпальт британських видань вийшла с заголовками про ордер на арешт та надписом «Розшукується»

 1. Велика Британія, «The Scotsman» шотландська газета: «Розшукується: Ордер на арешт Путіна». Підпис під фото: «Міжнародний кримінальний суд відкрив новий рівень… видавши ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна за військові злочини»
 2. «The Observer» – це можливо перша і найстаріша у світі недільна газета. Заголовок на першій шпальті «Світові лідери підтримали суд за звинуваченням Путіна у військових злочинах». Підпис під фото: «Володимир Путін вчора в центрі дитячої творчості в Криму. Ордер на арешт МКС може вплинути на його можливість відвідувати потенційних союзників.» Під над фото: «Розшукується людина»
 3. «The Daily Telegraph»«Ордер на арешт Путіна за військові злочини» Міжнародний кримінальний суд звинуватив президента у викраденні українських дітей
 4. «The Independent» – «РОЗШУКУЄТЬСЯ за військові злочини… і крадіжку дітей України…» Міжнародний кримінальний суд видав надзвичайний ордер на арешт Володимира Путіна
 5. «The Guardian» – «МКС видав ордер на арешт Путіна за військові злочини»
 6. «i» – «Видано ордер на арешт Путіна через звинувачення у військових злочинах»
 7. Ірландія «Irish Examiner» – «Міжнародний суд видав ордер на арешт Путіна»
 8. Північна Ірландія. Daily Mirror (Northern Ireland) – «РОЗШУКУЄТЬСЯ. Видано ордер на арешт Путіна через викрадення українських дітей»
 9. Бельгія, «De Standaard» «Міжнародний кримінальний суд вимагає арешту Путіна»
 10. Данія «MJP» – «Полювання на Путіна вступило в нову фазу» Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Водночас Данія пропонує направити в Україну групу криміналістів для ідентифікації можливих жертв військових злочинів.
 11. Франція «Le Monde» – «МІЖНАРОДНИЙ ОРДЕР НА АРЕШТ ПУТІНА» Міжнародний кримінальний суд (МКС) порушив це провадження в п’ятницю, 17 березня. Президента Росії звинувачують у військових злочинах в Україні. Москва, яка не визнає МКС, вважає рішення “нікчемним” і “безглуздим”
 12. Італія «La Stampa» – «Військовий злочинець». Міжнародний кримінальний суд: Путіна заарештувати – він винен у депортації дітей
 13. «La Repubblica» – “Воєнні злочини, заарештувати Путіна”. Ордер МКС за депортацію українських дітей Карла Дель Понте: «Якщо він покине Росію, то опиниться в камері»
 14. «Corriere della Sera» – «Ордер на арешт Путіна». Рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Задокументованих випадків понад 600. Зеленський: «Це історичний факт»
 15. «Metro» – «Ордер на арешт» Запит Міжнародного кримінального суду спрацьовує. Гнів Кремля
 16. «Il Manifesto»  – «Викрадач дітей». Міжнародні ордери на арешт президента Володимира Путіна та Марії Львової-Бєлової, які благодійність видавали за депортацію неповнолітніх з окупованих територій. Київ вітає «історичне рішення» Кримінального суду у Гаазі. Москва знизує плечима і просто чекає Сі Цзіньпіна»
 17. «Il Giornale» – «Розшукується». «Ордер на арешт Путіна «Депортація українських дітей»
 18. «Avvenire» – «Путін – крадій дітей» «ФАКТ: Звинувачення президенту Росії у прямій відповідальності за депортацію 16 тисяч неповнолітніх із України задокументовано. Міжнародний кримінальний суд видає ордер на арешт за воєнні злочини».

  prima.jpg

 19. «La Regione Svizzera» –  «Воєнні злочини, заарештувати Путіна». Обвинувачення Міжнародного кримінального суду. Відповідь Москва: «Це туалетний папір»
 20. Румунія «Informatia Zilei» – «Ордер на арешт Путіна, видано Міжнародним кримінальним судом»

Підготував Сергій Чернявський

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції