Новини Одеси та Одеської області

Просідання спуску Марінеско: причини встановлять лише у липні (фото)

Просідання спуску Марінеско: причини встановлять лише у липні (фото)

На сесії Одеської міськради 3 травня 2023 року одним із обговорюваних питань стало виділення коштів на проведення експертизи, яка має встановити причини «просідання» на узвозі Марінеско. Результати експертизи будуть готові лише у липні цього року.

Експертиза дозволить з’ясувати об’єктивні причини просідання ґрунту.

Як повідомив у ході сесії віце-мер Одеси, директор департаменту із земельних ресурсів Олександр Філатов, у разі, якщо буде встановлено, що винен забудовник (маються на увазі новобудови компанії «Простір», які зводяться поруч), то мерія реагуватиме на юридичному рівні. Простіше кажучи, розпочнуться суди…

На експертизу виділено 1 млн 140 тис. гривень. Експертиза включає інженерно-геологічні дослідження, розрахунок стійкості схилу та інші невідкладні роботи.

У мерії не виключають провину забудовника у процесах, що відбуваються, але остаточний результат буде отримано тільки після проведення експертизи.

Під час засідання сесії Олександр Філатов також повідомив, що компанія «Простір» продовжує будівництво підпірної стіни.

Тріщини на проїжджій частині в районі будинку №18

Раніше «Одеське життя» повідомляло про проблеми, що виникли на нещодавно відремонтованому узвозі Марінеско. А також ми писали про те, що муніципальна влада Одеси планує провести дослідження, щоб розібратися в причинах просідання ґрунту на спуску Маринеско.

Читайте також:

Марыя Котова, фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції