Новини Одеси та Одеської області

Сновидіння – продукт роботи людського мозку

Сновидіння – продукт роботи людського мозку

У народі давно існує думка, що все побачене уві сні має значення. Ще з давніх-давен прості люди шукали тлумачення сновидінь, а пізніше вивченням сну та його явищ почала займатися наукова медицина.

Чого тільки не насниться людині. Часом сновидіння веселі та забавні, іноді сумні. Одні безповоротно йдуть разом із сном, інші запам’ятовуються. Снитись можуть люди, птахи, тварини, а ось до чого сняться миші – ці маленькі сірі гризуни у кожної людини викликають свої асоціації. Хтось ставиться до них дуже позитивно, хтось страшенно боїться.

Що обіцяє побачена уві сні миша

Незважаючи на те, що в реальному житті ставлення до мишей не дуже позитивне, уві сні вона може віщувати хороші події. Більш повну розшифровку можна отримати, якщо точно згадати всі деталі і подробиці сновидіння.

Астрологи радять звертати увагу на кілька обставин, виходячи з яких можна припускати, про що свідчить сон:

  • втікати від миші — близьке оточення чи колеги по роботі не виявляють належної поваги;
  • ловити — можливе здійснення планів на майбутнє, в тому числі і в особистому житті;
  • є гризуна – підстерігає небезпеку;
  • вбити — прийде сумна звістка;
  • зловити мишу, що швидко втікає, — перемога над перешкодами.

Трактувань дуже багато, знайти більш докладне пояснення можна на Sonnik.Wiki, а також в інших езотеричних сонниках. Якщо сняться кажани, це завжди погано. Вони віщують хворобу. Щоправда, є один нюанс: вбивши уві сні таку мишу, людина здобуде повну перемогу над недугою, що давно турбувала.

Біла миша

З білою мишкою тлумачі снів пов’язують приємні події. Якщо такий милий гризун наснився жінці та чоловікові одночасно, то вони зможуть створити міцний союз, а у всіх справах на них чекає успіх.

миша

Якщо жінка побачила уві сні мишу білого кольору, вона зможе повернути свої справи у правильне прибуткове русло. Спіймати мишу одну або кілька означає незабаром успішно завершити всі розпочаті проекти.

На жаль, чоловікові біла миша несе негативне посилання. Це дрібні неприємності, сварки, розлад у особистих справах, плітки.

Перспектива вивчення сновидінь

На даний момент вивчення сну та пов’язаних з ним явищ знаходиться на стадії перших класів початкової школи. Це образне порівняння, але насправді все так. Сновидіння безпосередньо пов’язані з підсвідомістю та людським мозком, який дуже мало вивчений.

Те, що сновидіння приходять не просто так поза всякими сумнівами. Про це впевнено заявляє астрологія та езотерика, і в найближчому майбутньому з’являться і науково обґрунтовані гіпотези.

Сьогодні вчені вже мають обладнання, яке може бачити окремі нейрони мозку за допомогою мікроскопічних електродів. Ведуться розробки щодо створення безконтактних приладів, які зчитують поведінку нейронів під час ходьби, спілкування, а також у фазі сну. І, напевно, тоді вдасться глибше проникнути в природу сновидінь.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції