Новини Одеси та Одеської області

Що таке автовикуп

Що таке автовикуп

Багато які автовласники стикаються з потребою швидко продати авто. Кожен спосіб продажу має свої плюси та мінуси.

Вирішити цю проблему можна по-різному: знайти покупця в інтернеті, продати машину на авторинку або скористатися послугою автовикупу в Києві. Але все більшої популярності набуває саме автовикуп у Києві. Докладніше про нього – далі.

Викуп авта – що це та які у нього переваги

Автовикуп – це сервіс, що дозволяє продати машину незалежно від її характеристик та стану. Вона може бути битою, з великим пробігом, без двигуна, оформлена в кредит тощо. Компанія, що здійснює скупівлю авто, бере на себе всі турботи, пов’язані з продажем. Послуга є комплексною, і включає:

  • безоплатну оцінку
  • юридичний супровід
  • евакуатор
  • переоформлення документів тощо

Все, що потрібно від власника авта, – подати заявку й домовитися про зручний час для проведення оцінки.

Найчастіше до викупу авта вдаються, коли потрібно терміново продати авто і отримати гроші. Очевидною перевагою автовикупу є швидкість оформлення угоди. Як правило, для цього потрібно не більше одного дня. Винятком є ​​складні випадки: наприклад, якщо автомобіль оформлений у кредит і потрібен час на врегулювання питань з банком.

Выкуп авто

Ще одна перевага викупу машини – прозорість угоди. Поспіхом можна стати жертвою шахраїв, і позбутися і автомобіля, і грошей. Звернувшись до компанії, яка здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, ви можете бути впевнені, що вас не ошукають. Але важливо співпрацювати з компаніями, які давно існують на ринку та мають ліцензію. Наприклад, «АвтоСкуп» – це компанія, яка надає свої послуги понад п’ять років та має багато позитивних відгуків. Штат складається з досвідчених оцінювачів, юристів та менеджерів, які зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею.

Крім цього, автовикуп – це можливість гарантовано продати будь-яку машину. Скупники здійснюють викуп битих автівок, а також автомобілів з великим пробігом, з-під таксі, не на ходу, згорілих, без двигуна тощо. Також компанії надають таку послугу, як викуп кредитних автівок. Незалежно від того, в якому стані машина, її не потрібно ремонтувати. Компанія викупить машину у будь-якому стані.

Як відбувається автовикуп

Процедура дуже проста. Після того як клієнт залишив заявку, проводиться оцінка. Вона може бути виконана онлайн або ж за фактом. Якщо здійснюється автовикуп після ДТП, за потреби оцінювач приїжджає прямо на місце аварії.

Після оцінки перевіряється наявність необхідних для продажу документів. Якщо з ними все гаразд, укладається договір купівлі-продажу. Після підписання всіх паперів клієнт передає ключі від машини компанії, а сам отримує гроші.

Якому способу продажу віддати перевагу, залежить тільки від вас. Але звернувшись до компанії «АвтоСкуп» ви зможете швидко продати авто, заощадивши свої гроші, нерви та час.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: