Новини Одеси та Одеської області

Підготовка до ЗНО онлайн. Наскільки ефективно?

Підготовка до ЗНО онлайн. Наскільки ефективно?

Багатьом майбутнім випускникам не обійтися без сторонньої допомоги досвідчених освітян під час підготовки до ЗНО.

Підготовка до ЗНО для того, хто має на меті високі бали, успішне подальше вступ до інституту, має починатися за тривалий термін до закінчення школи. Комусь із хлопців, відмінників, призерів серйозних олімпіад, впевнених у своїх силах, міцних знаннях, здобутих протягом шкільного періоду, достатньо самостійної підготовки, та й то не завжди.

Роблячи у підготовці до підсумкового тестування ставку на репетиторство, курси ЗНО, найчастіше старшокласники, та й їхні батьки не знають, віддати перевагу офлайн чи онлайн формі навчання?

Досі хтось за незнанням, хтось, керуючись стереотипами, вважає, що дистанційне навчання менш ефективне, ніж офлайн-підготовка до підсумкових тестувань, а отже, змушений шукати педагогів, платити часом невиправдано завищені суми за їхні послуги, підлаштовувати свій вільний час під їх жорсткий, який завжди зручний графік.

Давайте розберемося в цьому питанні, постараємося розвіяти застарілі міфи і зрозуміти, що підготовка до ЗНО онлайн ні чим не гірша, ніж традиційна форма – офлайн-репетиторство.

Онлайн підготовка до випускних іспитів: основні переваги

  • Перше, що необхідно відзначити: вибираючи онлайн-форму, школярі не витрачають багато часу на те, щоб регулярно добиратися до місця зустрічі з педагогами і назад, а це вагомий плюс через те, що у старших класах йде підвищене навчальне навантаження, мало вільного часу, щогодини на особливому рахунку.
  • При онлайн-формі підготовка до ЗНО проходить у комфортному, звичному для старшокласника середовищі. Рідні стіни зазвичай сприяють зосередженості, доброму засвоєнню знань.
  • Серйозного рівня навчальні заклади додаткової освіти, дбаючи про свою репутацію, імідж, проводять ретельний відбір педагогів, ведуть статистику, цікавляться успіхами випускників своїх курсів, працюють над унікальністю, удосконаленням методик викладання, забезпечують тих, хто навчається всіма необхідними навчальними матеріалами.
  • Сучасні IT-технології дозволяють учням, навіть фізично перебуваючи на великій відстані від репетитора, відчувати єднання, плюси живого спілкування, в рамках відведеного часу на заняття отримувати не менший обсяг знань, ніж відвідуючи офлайн курси.

Заняття можуть відбуватися, як індивідуально, і у групі, кому як звичніше, більше підходить, з наявної бази знань чи інших чинників.

Вибираючи індивідуальну дистанційну підготовку до ЗНО, старшокласник може працювати у звичному для себе темпі, за бажання більше приділяти увагу якимось певним темам. Що ж до групових занять, вони, зазвичай, проходять при нечисленному складі групи (5-7 людина), що дозволяє педагогу протягом кожного уроку контролювати засвоєння хлопцями пройденого матеріалу, проводити регулярне опитування кожного з учнів.

На горизонті маячить закінчення школи, хочеться успішно скласти іспити та вступити до ВНЗ? Шукаєте недорогі курси підготовки до ЗНО онлайн, педагогів, які працюють на результат?

Тоді готуємося до ЗНО разом з Planetaclub!

Ми гарантуємо, що вибираючи наші дистанційні курси, Ви залишитеся задоволені якістю, обсягом отриманих знань, кваліфікацією педагогів та зможете з легкістю переступити зі школи до обраного ВНЗ!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: