Новини Одеси та Одеської області

Які функції мають бути у мікрохвильової печі

Які функції мають бути у мікрохвильової печі

Мікрохвильова піч давно заслуговує на місце в топі найкориснішої кухонної техніки. Обходитися без неї складно, особливо, якщо готування на плиті не приносить задоволення. Компактна техніка, що зовні нагадує електричну духовку, вирішує широкий спектр завдань. Функціонал не обмежується розігрівом готових страв.

Розморожування

Багато заморожених напівфабрикатів можна готувати відразу, не розморожуючи. З домашніми м’ясними та рибними заготовками трохи складніше – перед термічною обробкою їх обов’язково потрібно розморозити. Використовувати для прискорення процесу гарячу воду чи фен категорично заборонено. По-перше, верхній шар може зваритися, що призводить до погіршення смакових якостей. По-друге, підвищується ризик розмноження бактерій. По-третє, такі маніпуляції просто небезпечні.

Мікрохвильова піч Gorenje або іншої марки підходить для цього завдання ідеально. На вибір доступні моделі з автоматичним розморожуванням за вагою та часом.

  1. У першому випадку користувачеві потрібно зважити заготівлю перед розміщенням у піч для розрахунку тривалості програми. Дорогі печі здійснюють зважування самостійно завдяки вбудованому датчику.
  2. У другому — достатньо задати таймер на власний розсуд.

Відкладений старт

Що може бути приємнішим, ніж гаряча вечеря відразу після приходу з роботи? Незалежно від того, чи хтось чекає вдома, дозволяє функція відкладеного старту. Алгоритм використання – простий. Необхідно виконати такі маніпуляції:

  • Перед відходом в офіс помістити в камеру мікрохвильової печі посуд з їжею;
  • накрити кришкою, щоб уникнути розбризкування при нагріванні;
  • вибрати час запуску з урахуванням тривалості робочого дня та дороги додому.

Послідовне приготування

НВЧ-піч вміє готувати. Для складних кулінарних експериментів потрібна функція покрокового приготування. Її перевага полягає в тому, що всі етапи налаштовуються відразу і до завершення заданих програм можна не втручатися. Головне – ввести параметри в правильній послідовності, інакше ласощі можуть підгоріти або не приготуватися до кінця.

Самоочищення

Якщо внутрішні стінки мікрохвильової печі металеві, механізм автоочищення дуже затребуваний. Як і у духовок, він може бути каталітичним, піролітичним та паровим. У першому випадку використовується каталізатор, який розщеплює жир та бруд. По-друге, відходи знищуються під впливом високих температур. У третьому — залишки їжі та жирні сліди «розпарюються», після чого легко стираються.

Для моделей з EasyClean та керамічним покриттям автоматичне самоочищення не обов’язкове. Матеріали легко відмиваються без додаткових процедур.

Автоменю

Вбудований набір рецептів та програм — саме те для тих, хто не любить готувати. Кількість страв в автоменю залежить від вартості та оснащеності мікрохвильової печі. У простих моделей – від 5 до 10 позицій. У просунутих кілька десятків: від омлету та каш до лінивих голубців та піци.

Завдяки наявності гриля у НВЧ-пічці можна готувати шашлик та інші делікатеси з рум’яною скоринкою. У режимі конвекції випічка виходить не гірше, ніж у духовці.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції