Новини Одеси та Одеської області

Для чого потрібна система розпізнавання облич у магазині

Для чого потрібна система розпізнавання облич у магазині

Кожен магазин має відеокамери, охоронну сигналізацію та протикрадіжні на виході з торгового залу, систему відеоспостереження на складах та по території навколо магазину. Це все складові системи безпеки роздрібної торгівлі, незалежно від профілю — продовольчі чи промислові товари продає магазин.

У великих супермаркетах дуже складно запобігти крадіжкам з боку покупців, трапляються й випадки недобросовісних дій з боку персоналу, зокрема обман покупців на касі.

Компанія INNI розробляє інтелектуальне програмне забезпечення для контролю бізнес-процесів у різних секторах економіки, і для рітейл сегменту рішення INNI особливо цінні, адже вони дозволяють суттєво зменшити втрати та збитки в роздрібній торгівлі, що виникають з різних причин.

Відеоаналітика дозволяє вести підрахунок відвідувачів магазину та розпізнавання осіб інтегровано до цієї системи. Які можливості це дає власникам та менеджменту торгової мережі?

Система підрахунку відвідувачів магазину з розпізнаванням осіб дає цінну аналітику по годинах та днях тижня з мінімальним та максимальним потоком відвідувачів. Ця інформація дозволяє зменшити черги на касі, оптимізувавши кількість касирів, продавців та іншого персоналу магазину. У поєднанні з розпізнаванням облич аналітичні модулі відфільтровують інформацію про гендерний та віковий склад відвідувачів магазину. Така аналітика потрібна всім брендам і торговим мережам, які дбають про розвиток бізнесу. Аналогічним чином можна зібрати будь-яку іншу аналітику для маркетингових цілей та для оптимізації та автоматизації торгових процесів тощо.

Відеоаналітика для рітейлу з розпізнаванням осіб є дієвим інструментом зменшення втрат торгівлі через крадіжки з боку відвідувачів. Інтеграція систем відеоспостереження з антикрадіжними рамками допомагає виявити випадки спроб злодійства та оперативно реагувати на охорону магазину.

Також компанія запроваджує інтегровані модулі контролю касових операцій у магазині. Модуль може знімати всю інформацію з касових серверів та синхронізувати її з відеопотоком. Це дозволяє при необхідності відстежити конкретну операцію по конкретному чеку та знайти за короткий проміжок часу необхідний відеозапис операції, якщо з даним чеком виник якийсь інцидент. Також відеопотік можна фільтрувати за різними фільтрами, наприклад, за певним товаром і відстежити всі касові операції з цим товаром.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: