Новини Одеси та Одеської області

Одеської Музкомедії – 75: театральний ювілей на воєнному стані

Одеської Музкомедії – 75: театральний ювілей на воєнному стані

Одеський академічний театр музичної комедії ім. Михайла Водяного (ОАТМК) відзначає 75-й ювілей! Ой, як готувався до нього весь колектив! Як чекали цього дня! День настав, але обпалений війною…

На фасаді театру сьогодні значиться: До зустрічі після перемоги!. Театр, звісно, не працює. І все ж таки співробітники Музкомедії вирішили зібратися на своє свято, нехай навіть це вийшла зустріч з домішкою військової гіркоти.

На сцені – всі працівники театру. Вишикувалися ті, хто зараз вільний: хтось у Теробороні міста, хтось займається волонтерською роботою.

Директор-художній керівник ОАТМК, заслужений працівник культури України Олена Редько звернулася до колективу просто та зворушливо:

– Я рада вас бачити!..

Олена Редько

Сльози, теплі слова та листи зі словами подяки – усім членам колективу.

«Ми не могли уявити, що через 75 років знову намагатимемося зберегти свої розбиті війною та болем серця… Але, дивлячись в обличчя геніальних попередників, які прославили наш театр, ми впевнені, що музика, творчість і талант врятували їх і обов’язково врятують усіх нас! Віримо у Перемогу та нашу швидку зустріч! З днем народження, ТЕАТР, який може все!», – такими словами випереджений давній-давній ролик, який спеціально оцифрували до ювілею нашої Музкомедії.

Сьогодні цей ролик – як талісман театру. Молодий Водяний, красуня Дембська… Сонячні голоси на тлі сонячної мирної Одеси…

Заслужений артист України Володимир Кондратьєв виконав пісню “Повернись!” Пісня звучить як молитва, вона наповнюється вірою та надією. Володимир написав її у перші дні війни, коли побажання «повернися» стало лейтмотивом та головною надією нашого життя на військовому становищі.

Сьогодні багато колективів тепло привітали театр із ювілеєм. Побажання різні, а суть одна: якнайшвидша перемога і мирне небо над Україною.

Володимир Кондратьєв

З ювілеєм, Театре, котрий може все! Ми віримо в нашу перемогу, і мріємо про швидку зустріч у глядацькому залі Одеської Музкомедії, що повнюється оваціями! Адже ви так вмієте дарувати людям радість та надію!

Читайте також:

Фото Бориса Бухмана

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: