«Геть з України!»: колективи одеських театрів зібралися у центрі міста (фото)

«Геть з України!»: колективи одеських театрів зібралися у центрі міста (фото)

Сьогодні, 3 березня 2022 року, у центрі Одеси зібралися представники міських театрів. Артисти та музиканти, лялькарі і танцюристи, солісти і диригенти… Вони прийшли з прапорами України, щоб звернутися до своїх колег із країни-агресора. Може, ті не знають правди про війну? Може, не бажають її знати? Може, час розплющити очі?

Кожен із театральних колективів Одеси, що побували на мітингу, записав сьогодні своє відеозвернення до театральних діячів країни, яка напала на Україну. Суть їх одна: від кого ви прийшли визволяти, нас?! Як ви можете сьогодні ставити нові спектаклі про людяність, коли ваші психопати-керівники посилають ваших дітей на війну з Україною?

«Ми не потребуємо вашої так званої «допомоги». Виходьте на майдани, на мітинги, висловлюйте нам підтримку, зупиніть ваш кривавий фашистський режим! Окрім вас, нам ніхто не загрожує, це ви напали на нашу миролюбну країну. Зробіть все, щоб ваші хлопці не трощили Україну!..»,

– таким був лейтмотив закликів працівників одеських театрів.

акция в Одессе
акция в Одессе2
акция в Одессе3
акция в Одессе5
акция в Одессе6
акция в Одессе7
акция в Одессе11

…Над центральними вулицями Одеси з вуст усіх театральних діячів Одеси, що зібралися докупи, пролунав сьогодні гучний і наполегливий заклик:

– Геть з України!

акция в Одессе4
акция в Одессе8
акция в Одессе9
акция в Одессе10
акция в Одессе12

Читайте також: Сітки, нашивки, оборонні мішки: в Одеській Музкомедії – особлива прем’єра

Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції