Одеські пляжі у передостанній липневий день: холодна вода та чисті туалети (фоторепортаж)

Одеські пляжі у передостанній липневий день: холодна вода та чисті туалети (фоторепортаж)

Невеселим видався в Одесі цьогорічний курортний сезон – другий на воєнному станi… Якщо це взагалі можна назвати таким. Але деякі з нас (а може більшість з них все ж таки – гості нашого міста) про це не забувають.
У всякому разі, цього недільного дня, останній вихідний липня, на пляжах від 12-ї до 14-ї станції Великого Фонтану в буквальному значенні слова яблуку не було де впасти. У цьому переконалася кореспондент «Одеського життя», яка спостерігала за відпочиваючими та підготувала невеликий фоторепортаж.

Отже, людей на пляжах було дуже багато. Багато хто, до речі, всупереч усім попередженням-умовлянням, привели дітей. Водночас, судячи з розмов людей, було зрозуміло, що відпочивати на морі приїхали жителі Західної України, наприклад, львів’яни. І незважаючи на досить холодну воду та хвилі, багато хто купався. При цьому слід зазначити, що море було досить чистим, як i пляжний пісок.

На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-2
На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-3
На одесском пляже, 30 июля 2023 г.
На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-4

А ще наша кореспондентка була приємно здивована тим, що на пляжах працюють туалети – як платний, наприклад, за 5 гривень, так і безкоштовнi. На диво чисті, стерильні та «під ключ». А ще в морі з’явилися раніше обіцяні буйки.

На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-5
На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-6
На одесском пляже, 30 июля 2023 г.-7

Нагадаємо, у червні ми подивилися, як проходить літній сезон на одеських пляжах від «Золотого берега» до «Ланжерона», а також побували на одному з пляжів в Аркадії.

Читайте також:

Фото Анастасії Єпур

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції