Одеські пляжі відкриті: що змінилося для відпочиваючих? (фоторепортаж)

Одеські пляжі відкриті: що змінилося для відпочиваючих? (фоторепортаж)

Починаючи з 10 серпня, голова Одеської облдержадміністрації (ОДА) Олег Кіпер пообіцяв офіційно відкрити пляжі в Одеській області.

Але у багатьох одеситів ця заява визвали лище посмішку. Адже і без усіляких дозволів люди, як тільки море візуально очистилося від наслідків підриву Каховської ГЕС, вільно відвідують багато міських пляжів і навіть купаються в морі.

Сьогодні, 11 серпня, журналістка “Одеського життя” відвідала муніципальний пляж на 10 станції Великого Фонтану. Він, а також пляжі на 13 та 14 фонтанах (попередні репортажі звідти), увійшли до переліку місць для відпочинку на морі, які планували відкрити офіційно. А ми вирішили перевірити, чи цей пляж відповідає умовами, які прописали в ОВА.

пляжи одессы август

І хоча погода в Одесі сьогодні, 11 серпня, ввечері була хмарна, на вулиці вдень відчувалася задуха. Тому багато городян таки вирушили на море. Хоча о 15:30 людей на пляжі було небагато, все ж таки день будній і багато хто ще залишався на роботі.

Однак буквально за годину пляжників прямо на очах помітно побільшало. Здебільшого відпочивали сім’ями: діти купалися в морі, а дорослі сиділи на підстилках та обговорювали справи насущні.

Звичайно, порівняно з попередніми вихідними, вільного місця на пляжі було повно. А ще наша журналістка зробила висновок, що заборони та дозволи ОВА на відвідування пляжів одеситів не дуже хвилюють.

пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август

Пісок на 10 станції Великого Фонтану не дуже чистий: видно недопалки, кришечки від пляшок, фантики та етикетки, випадково можна наступити на якісь дрібні гілочки та палички. А ось море спокійне – не штормить. Вода холодна із сірими відтінком, є водорості, але дно розгледіти можна. Люди купаються та пірнають. Буйки із захисними сітками від мін встановлені, як і було обіцяно.

На пляжі також працює рятувальник. Він без перепочинку відганяє неслухняних відпочиваючих від пірсу. Який, до речі, має перегородку із попередженням, що далі вхід заборонено. Але наших людей це не зупиняє, особливо тих, хто хоче порибалити чи стрибнути «рибкою».

пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август
пляжи одессы август

З проблем – нестача роздягалень. Точніше, вона одна на весь пляж. А також голуби та мошки, які не дають спокою.

Але тим, хто хоче відпочити на морському березі, це не перешкода.

Фото: Анастасія Єпур

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції