Новини Одеси та Одеської області

Одеська Музкомедія: у передчутті містичного дива

Одеська Музкомедія: у передчутті містичного дива

Так-так, Остап Бендер оживає! І ми з вами зможемо переконатися в цьому зовсім скоро. Попри війну, попри щоденні трагічні новини, містичний трагіфарс, де можливо все, відбудеться на сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного. Прем’єра 3, 4, 10 та 26 лютого.

Містичний трагіфарс? Здається, на сцені Музкомедії це вже відбулося – у тому іншому довоєнному житті. Я, звичайно, маю на увазі спектакль «Дванадцять стільців».

Але життя продовжується, як дивом продовжилося життя вбитого в «12 стільцях» Остапа Ібрагімовича у другому романі І.Ільфа та Є.Петрова «Золоте теля».

І ось ще один містичний трагіфарс – прем’єра вистави «Золоте теля» – скоро постане на суд глядача в нашій Музкомедії. Музика народного артиста України О.Злотника, лібрето заслуженого діяча мистецтв В.Підгородинського (він же – режисер-постановник), вірші О.Вратарьова.

Золотой Теленок, афиша

Ах, репетиції, репетиції у воєнний час!.. Ми таке лише у старих кінофільмах бачили. Ні, не завила повітряна тривога в той момент, поки я спостерігала, як народжується вистава, але будь-якої миті це може статися. І тоді – у бомбосховище (благо, є воно в самому театрі).

Золотой теленок, репетиция
Золотой теленок, репетиция2
Золотой теленок, репетиция3
Золотой теленок, репетиция4
Золотой теленок, репетиция5

…На сцені – вона, старенька Антилопа-Гну (вона ж – Лорен-Дітріх). Втім, чому ж старенька? Мені машина здалася дуже навіть юною «особою», яка зіграла, якщо пам’ятаєте, чималу роль у всьому, що відбувається.

Процес репетиції такий захоплюючий, що якось само собою (містичний фарс, нагадаємо!) відбувається диво: забуваєш про все на світі, переносишся в інший час. І вже на повну посміхаєшся несподіваному (як завжди!) Паніковському і двом Остапам відразу (з обох складів) на тлі все тієї ж Антилопи.

Золотой теленок, репетиция6
Золотой теленок, репетиция7
Золотой теленок, репетиция8
Золотой теленок, репетиция9

Чи не рано я заговорила про диво?

Народження нової вистави – диво саме по собі, у воєнний час – подвійно, а Остап, який ожив, так довгоочікуваний після його пригод у «Дванадцяти стільцях». Чи вдасться чарівному комбінатору все ж таки отримати жаданий куш? Ви знаєте, що не вийде? Впевнені?

До того ж, дорогого варто подивитися, як саме відбуватиметься сам процес добування грошей на сцені Музкомедії. Ну і не забудемо, що нам обіцяна ще одна містика трагічного фарсу – як мінімум несподівана: на блюдечку з блакитною облямівкою.

Марія Котова
Фото автора, фото афіші – ОАТМК ім. М.Водяного

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції