Вісімдесят третій день війни… Нерви та тривожний стан зашкалюють? Час на ринок. Це тільки здається, що туди ходять виключно за продуктами. Насправді туди, як ми неодноразово переконувалися, ходять за «позитивом».
До речі, дізнаємося, по чому на найстарішому нашому Новому базарі дари літа, нехай навіть календарно те саме літо ще не настало.
— Ось за що люблю Новий базар, то це за стабільність. Наприклад, ціни тут завжди стабільно високі.
— Ну, так і не ходіть, якщо не подобається. Шукайте де дешевше.
– Подобається, подобається! Мені зараз взагалі все подобається, крім цих тварей (далі слідує неперекладний мовний оборот).
Почувши цей типовий діалог сьогоднішнього дня, трохи розслабляюся, починаю вивчати ціни на ті ж дари літа, які, як запевняють продавці, «не такі вже й високі, знову ж таки, спостерігається подешевлення».
Спостерігається таки! Полуницю по двісті-двісті двадцять гривень за кілограм ви вже не знайдете. Найвища ціна на цю ягідку – сто шістдесят.
Отже, що по чому:
- полуниця – 120-160;
- зелений горошок – 100-130 грн;
- молода капуста – 60-70 грн;
- молода картопля – 50-75 грн;
- молода картопля очищена в пакетах — 60-80 грн;
- помідори – 80-130;
- огірки – 85-120 грн;
- редис — 55-70 грн.
А ось що й справді тішить на сьогоднішньому Новому базарі, то це його «стабільна» неквапливість. Він, як і раніше, не «лише базар», а ще й трохи клуб за інтересами. Люди, як і раніше, приходять сюди і дещо прикупити, і за чашкою чаю-кави-какао посидіти (обов’язково з телефоном у руках). Ну і як завжди: поговорити про саме.
А саме зараз у всіх нас одне-єдине …
Читайте також:
Травнева полуниця по-одеськи: де, звідки і пощо?
Військовий стан в Одесі, день 73-й: Новий базар та його «полуничка під час «прильоту»
Фото Марії Котової