Новини Одеси та Одеської області

Не тримайся за минуле: три речі, які потрібно викинути просто зараз

Не тримайся за минуле: три речі, які потрібно викинути просто зараз

Пара непотрібних речей, що завалялися в шафі, — буденність для багатьох. Ми готові їх позбутися, але тут же мучимося сумнівами: «а раптом стане в нагоді», «дорого як пам’ять»… Стоп! Час прощатися з непотрібним вантажем! Розповімо, чому це важливо і як зробити без жалю.

Страх перед новим

Психолог Марія Абрамова стверджує, що патологічна прив’язаність до старих речей — це страх перед новим життям. Небажання зробити крок у незвідане.

«Шкода викидати» — сигнал про програмування на бідність і невдачі. Ви підсвідомо чекаєте, коли знову вдягнете той самий «нормальний» светр, замість того, щоб рухатися до оновлення гардероба і життя.

Небажання прощатися зі старими речами — крок назад. Їх потрібно позбуватися, звільняючи місце для нових, чи то одяг, чи то люстра, чи то красиве дзеркало.

Енергетичний блок

Фен-шуй вчить, що старі речі перешкоджають вільній циркуляції енергії ци, створюючи енергетичні блоки. Це призводить до поганого самопочуття, невдач і невдоволення.

Енергія ци має наповнювати кожен куточок будинку, несучи щастя, здоров’я та душевну рівновагу. Мотлох і непотрібні речі блокують її. Викинувши щось старе, ви помітите зміни на краще.

Почніть нове життя з прибирання за зонами

Почніть з однієї зони, наприклад, спальні. Не намагайтеся охопити відразу всю квартиру, так ви не зможете досконально розібратися з речами.

Сміливо позбавляйтеся від:

  • Нечитаних книг, подарованих багато років тому.
  • Речей, що тягнуть у минуле і провокують негативні спогади.
  • Зламаних електроприладів, які забирають позитивну енергію.

Новий рік — новий старт

В Італії заведено починати новий рік «з чистого аркуша», викидаючи не тільки старий одяг, а й посуд, і навіть меблі. Це відкриває шлях для всього нового і хорошого.

Позбавляйтеся непотрібних речей без жалю, робіть крок до нового життя, наповненого щастям, здоров’ям і оновленням!

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції