Ми можемо лише тішити: Одеська Музкомедія готується до відкриття сезону (фото)

Ми можемо лише тішити: Одеська Музкомедія готується до відкриття сезону (фото)

Завтра, в неділю, 7 серпня 2022 року, Одеський театр музичної комедії розпочинає свою роботу після відпустки.

Але цього літа артисти відпочивали мало – вони створили «театральний батальйон» і давали концерти нашим бійцям. Заслужена артистка України Ауріка Ахметова, як її жартома називають «театральний комбат», розповідає як проходили ці зустрічі:

– Ми починали зазвичай із пісні про Одесу. «Когда я пою о широком просторе… Одесса, мой город родной». Вони так аплодували! Вони всі піднімалися. Це їх налаштовувало на те, що Одесу потрібно відстоювати, потрібно, щоб був спокій.

Репертуар «батальйону» в основному зформувався із українських пісень – веселих та про кохання, тому що серед військових більшість молоді. Була спроба співати як «серйозні», так і пісні про війну, але артисти швидко зрозуміли, що воїнів, перш за все, потрібно заряджати позитивною енергію. Адже концерти відбувалися навіть в ті дні, коли місто та область зазнавали обстрілів.

– Було кілька таких ситуацій, коли вранці впала ракета. Ми думали, все скасують. Ні, буквально через хвилин сорок-годину, ми поїхали і дали два великі концерти, згадує Ауріка.

Читайте також: «Ви робите нас сильнішими»: концерт театрального батальйону одеської Музкомедії (фото, відео)

Звісно, що із початком сезону артисти не перестануть давати концерти для військових. Але поки що готують велику концертну програму для глядачів, які прийдуть в перший день – 7 серпня. На сцені звучатимуть як відомі народні пісні, так і номери із улюблених глядачами вистав, представлених в репертуарі театру. За тиждень, 13 серпня відбудеться показ музичної комедії «За двома зайцями», яку грають саме українською.

Одесская Музкомедия, музыканты
Одесская Музкомедия, сцена
Одесская Музкомедия готовится к сезону
Одесская Музкомедия готовится к сезону2

Головний режисер театру Володимир Подгородинський основним завданням в новому сезоні вважає збереження репертуару і високого рівня нових постановок. Щодо прем’єр, то вони також відбудуться! По-перше, одесити побачать виставу «Принцеса цирку», яку готували до Всесвітнього дня театру. Проблема залишається в тому, що її мали грати на арені нашого цирку. Але зараз, скоріше за всього, будуть переносити на сцену театра.

Щодо інших планів на майбутнє, то Володимир Подгородинський вже приступив до підготовки нової вистави за твором одеських класиків:

– Я продовжую працювати над Ільфом та Петровим. Минулого сезону ми поставили «12 стільців» і дуже хочеться поставити «Золоте теля». Проводяться читання-співки. Плануємо показати виставу нашому глядачеві до Нового року.

Одесская Музкомедия готовится к сезону
Одесская Музкомедия, артисты
Одесская Музкомедия, сцена2
Одесская Музкомедия, зрительный зал

Ще одна прикмета воєнного часу – обмеження кількості глядачів, адже зараз театр може продати не більше 450 квитків. Саме стільки людей може вмістити бомбосховище на випадок повітряної тривоги. Тож не варто відкладати до останнього рішення відвідати театр, ви ж пам’ятаєте, про постійні аншлаги? Отже, діставайте із шафи свої вечірні наряди – артисти вже скучили і з нетерпінням чекають на зустріч із вами.

Дізнатися про репертуар на серпень можна на сайті театру.

Ще новини Одеси про театр Музкомедії:

Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції