Краса по-одеськи: де можна милуватися квітучими іудиними деревами (фоторепортаж)

Краса по-одеськи: де можна милуватися квітучими іудиними деревами (фоторепортаж)

В Одесі розцвіли дерева-знаменитості, іменовані іудиними: Міський сад і Соборка вже можуть похвалитися цією квітучою красою.

В останній день квітня, коли йшов дощ, ми звернули увагу: іудине дерево в Міськсаду ніби взагалі «передумало» цвісти. Але майже літня погода, яка встановилася у травні, «розбудило» це красиве дерево.

Иудино дерево
Иудино дерево в одесском Горсаду
Горсад Одессы, цветущее иудино дерево
Одесский Горсад весной

До речі, хоча іудине дерево (багряник) у Міськсаду вважається найзнаменитішим, воно не єдине в місті. Поменше розміром, але теж вже квітуче, є іудине дерево і на Соборній площі: теж красується – очей не відвести.

Весна в Одессе
Цветущее иудино дерево
В Одессе цветет иудино дерево
Иудино дерево на Соборной площади в Одессе

Як і зазвичай, одні одесити початок цвітіння іудиного дерева вважають символом того, що весна вже набула повної сили. В інших свій відлік: якщо воно зацвіло, то вже настало літо…

Нагадаємо, до речі, що «головне» іудине дерево (те, що в Міськсаду). серйозно постраждало в лютому 2021 року – через вагу великої кількості мокрого снігу втратило величезну гілку.

Ну і доповнимо, що Міськсад та Соборна площа – не єдині місця, де росте красень-багряник. Його можна зустріти у парку Перемоги та інших місцях Одеси.

Читайте також:

Фото автора

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції