Новини Одеси та Одеської області

Як заробити, порившись у старій скарбничці?

Як заробити, порившись у старій скарбничці?

Не всі українці знають, що деякі монети, як ті, що перебувають в обігу, так і ті, що вже перестали бути платіжним засобом, можна вигідно продати, оскільки їх дуже високо цінують нумізмати. Зокрема, добре заробити можна на 5 копійках 1992 року.

Як повідомляється на сайті Violity, майданчика для продажу та купівлі антикваріату та інших ексклюзивних предметів колекціонування, цю монету оцінили на спеціалізованому аукціоні у 8024 гривні. Її цінність полягає у вкрай рідкісному різновиді – 1.1ААк.

Стаття по темі: Як заробити на грошах: дорогі банкноти та монети України та часів СРСР

Відрізнити ці 5 копійок від інших можна по великій насічці на гурті – таку особливість монета отримала через помилку на монетному дворі.

Рідкісна 5- копійкова монета

Представлений на аукціоні екземпляр мав подряпини та сліди від ударів, що свідчить про те, що монета була в обігу. І це – зайвий доказ того, що успіх може посміхнутися кожному. Головне – бути уважними до деталей.

Раніше «Одеське життя» розповідала, які монети варто колекціонувати.

Також нагадаємо, що НБУ продовжив до кінця військового становища термін обміну монет дрібних номіналів та гривневих банкнот старого зразка, введених в обіг до 2003 року, які перестали бути платіжними коштами та вилучаються з обігу.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції