Новини Одеси та Одеської області

Аптека Добра: історія двох успішних одеситок

Аптека Добра: історія двох успішних одеситок

Що таке успішна одеситка, коли місто на воєнному стані? Ну як дати визначення успішності в такий період? Виявляється, все дуже просто. І дуже складно водночас.

Ми у Благодійному фонді «Добрий самарянин» у сквері Гамова на Молдаванці. Зараз тут усе, як і в самому місті – на воєнному стані. Будівля фонду стала, як розповідало «Одеське життя», волонтерським гуманітарним фондом у всій повноті цього поняття. Тут тепер допомагають не лише незаможним, а й переселенцям, яких зараз приймає наше місто.

– Загляньте у нашу аптеку, – запрошують волонтери.

Це особливе місце. Сьогодні – тричі особливе. Провізорку Людмилу Залевську застали за упаковкою всього необхідного для шпиталю у Миколаєві. Там потрібні не лише лікарські препарати, а й багато іншого для поранених. І це «багато іншого» незабаром туди вирушить – правильно упаковане, ретельно зібране. А потім збиратиметься черговий набір всього життєво важливого та необхідного. І так – по колу.

Провизор

Людмила Залевська

Про успішність питаю Людмилу з деяким побоюванням. Людмила усміхається (у БФ «Добрий самарянин» усміхаються всі, так заведено!):

– Звісно, успішна. Бо на своєму місці.

Поруч із Людмилою – Юлія Іщук. Теж провізорка? Анітрохи не бувало. Юлія – директорка ресторану!

Директорка ресторану?!..

волонтер и директор ресторана

Юлія Іщук

– Так, я співпрацювала з фондом «Добрий самарянин» і у мирний час ми дитячим будинкам допомагали. Ну а зараз – сам Бог велів. Я в перший же день війни зрозуміла, де перебуватиму і чим займатимусь… З медикаментами я зіткнулася вперше, але для того, щоб у них розібратися, є провізори. Зате я вмію інше: пробити, дістати те, що потрібно.

Ну, немає для мене поняття «не можу», розумієте?.. Так і стали ми у воєнний час формувати нашу Аптеку Добра. Намагаємось дістати все, що необхідно, навіть якщо це «ексклюзив». Так, буває складно. Натомість, яка радість, коли виходить, коли допомагають одесити або, наприклад, друзі зі США, де я прожила кілька років. То чи не це успіх?

Аптека Добра

Успішні жінки тут же зайнялися своєю непростою справою. Перед цим встигли додати, що стали близькими подругами.

Люди, ви неймовірні…

Фото Марії Котової

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: