Новости Одессы и Одесской области

Одеська інфекційна лікарня отримала 15 упаковок препарату «Плаквеніл» для лікування коронавірусних інфекцій

Одеська інфекційна лікарня отримала 15 упаковок препарату «Плаквеніл» для лікування коронавірусних інфекцій

У регіони України розподілені 2250 упаковок препарату «Плаквеніл», який використовується для лікування важких форм коронавірусної хвороби відповідно до клінічного протоколу.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Діючою речовиною препарату є гідроксихлорохін. З даної поставки в Одесу передані 15 упаковок «Плаквенілу». Кожна упаковка містить 60 таблеток.

Наказом департаменту охорони здоров’я Одеської міськради «Плаквеніл», що надійшов по лінії централізованих поставок МОЗ, направлений у міську клінічну інфекційну лікарню, яка є базовою установою для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.

Медики нагадують, що самостійне лікування коронавірусної хвороби і самопризначення лікарських препаратів неприпустимо. У разі появи симптомів респіраторної інфекції потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю або на безкоштовну «гарячу лінію» в Одесі: 15-50 – зі стаціонарних телефонів, 0-800-50-15-50 – з мобільних.

Фото: ОМР

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: