Новини Одеси та Одеської області

Обираємо Інтернет-провайдера: що потрібно знати?

Обираємо Інтернет-провайдера: що потрібно знати?

Якщо ви втомилися від свого Інтернет-провайдера, який надає послуги низької якості, саме час задуматися над його заміною. Як вибрати компанію, яка зможе забезпечити стабільний швидкісний інтернет, надійне підключення та запропонувати вигідні програми лояльності?

Які параметри потрібно враховувати?

На перший погляд, здається, що підключити інтернет в Одесі просто, тому що багато провайдерів пропонують свої послуги. Але насправді це негаразд. Тому що з усього потоку пропозицій потрібно вибрати найоптимальніше. На жаль, не всі компанії можуть похвалитися вигідними умовами для користувачів та гарною швидкістю інтернету. Тому, щоб обрати провайдера для співпраці на довгі роки, важливо звернути увагу на 5 основних критеріїв.

  1. Зона покриття. Поцікавтеся, скільки абонентів вашого району вже обслуговує інтернет-компанія. Чим більше абонентів і чим більша зона покриття, тим дешевше буде підключено до мережі нового абонента.
  2. Умови співробітництва. Обов’язково уточніть у провайдера:
    1. – вартість послуги;
    2. – швидкість інтернету;
    3. – що включено до тарифу на підключення.
  3. Швидкість підключення. Часто трапляється, що в договорі прописані одні цифри, а насправді швидкість подачі інтернету нижча за заявлену. Перевірити це можна лише, почавши користуватися інтернетом. Але щоб зробити це до підключення, почитайте відгуки, які пишуть абоненти про роботу провайдера. Наскільки заявлена швидкість відповідає реальній.
  4. Тарифи та ціни. Поцікавтеся, які тарифні плани, як можна переключитися з одного пакета на інший (платно або безкоштовно), які знижки надаються, чи є умови для пільгового підключення.
  5. Ексклюзивні умови. Вибираючи компанію, зверніть увагу на акції та знижки, які вона надає своїм клієнтам. Чи є програма лояльності для клієнтів. Наприклад, провайдер Briz (з інформацією про послуги компанії можна ознайомитися на сайті https://www.briz.ua/) пропонує своїм клієнтам масу ексклюзивних умов. Наприклад, всі тарифи для зручності клієнтів розбиті на групи та мають повний опис: інтернет, інтернет+телебачення, телебачення, а також спеціальні умови для бізнесу. Компанія пропонує своїм клієнтам постійні знижки та програми лояльності: наприклад, зараз діє програма «Ціни навпіл». За цією програмою можна підключити будь-який тариф на період від 3 до 12 місяців із знижкою 50%.

Інтернет -провайдер

Які додаткові послуги пропонує інтернет-провайдер Briz?

Старе правило: «немає оплати – немає інтернету» – вже давно минулого. Сучасні компанії пропонують своїм клієнтам, навіть якщо немає оплати, ще якийсь час користуватись послугами інтернету. Одні дають лише день на оплату, після чого відключають інтернет. А компанії, які опікуються комфортом своїх клієнтів, дозволяють користуватися інтернетом без оплати цілих 5 або 7 днів. Провайдер Briz не лише дає 7 днів на оплату, але й автоматично підключає до програми лояльності +7. При цьому абонентам не потрібно дзвонити до компанії та просити продовжити період користування інтернетом без оплати. Якщо забули оплатити інтернет, то з 1-го числа продовжите користуватися послугою без неприємних несподіванок у вигляді відключення за несплату.

Ще Briz пропонує своїм клієнтам програму «Призупинення послуг». Ця послуга буде незамінною, якщо збираєтеся у відпустку або виїжджаєте на тривалий час і хочете в цей період заощадити на оплаті за інтернет. Менеджери компанії розповіли, що протягом року можна призупинити послуги упродовж від 1 до 6 місяців. За потреби активувати послугу можна самостійно в особистому кабінеті.

Кожному абоненту, який користується пакетами «Інтернет» та «Інтернет + ТБ», при своєчасній оплаті рахунків надається знижка 5% від платежу. Бонуси можна підсумовувати або використовувати вже наступного місяця для оплати за чинним тарифом.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції