На українському фінансовому ринку представлено досить велику кількість платіжних платформ та систем. За допомогою платіжних систем можна оплачувати покупки товарів та продуктів у різних інтернет-магазинах, комунальні послуги, переказувати гроші.
Якщо говорити простими словами, то платіжна система – це можливість здійснення фінансових транзакцій без готівки, даному випадку потрібні лише банківські картки чи електронні гроші. Це стандартні послуги, які є у меню будь-якої платіжної платформи.
Але останнім часом найпопулярнішими є платформи, які готові максимально і в досить короткі терміни впровадити свій сервіс у бізнес-процеси компаній-клієнтів. Серед таких платіжних систем – 4bill.
Що можна знайти на платформі:
- технічна підтримка 24/7;
- персональний менеджер, який закріплений за кожним клієнтом;
- маршрутизація платежів через усіх доступних партнерів;
- найвищий відсоток вдалих платежів;
- обробка платіжних даних, яка є абсолютно безпечною.
Як підключитися до платіжної системи?
Достатньо виконати лише три кроки.
- Залишити заявку, щоб кваліфіковані працівники платіжного сервісу підготували індивідуальну пропозицію.
- Вибрати тип підключення. Процесами, пов’язаними з технічною інтеграцією та налагодженням, займеться компанія платіжної платформи.
- Приймати платежі. З особистого кабінету ви зможете керувати всіма процесами та контролювати свою фінансову діяльність.
Платіжні платформи та безпека
Звичайно, клієнтів будь-якої платіжної системи (покупців та продавців) цікавить питання безпеки – щоб гроші дійшли до адресата. Саме тому платіжні платформи використовують найрізноманітніші методи та способи автентифікації клієнтів. Наприклад, підключаючи платіжний шлюз, вам потрібно буде підтвердити те, що ваш бізнес легальний, надавши документи та укладання договору з провайдером платіжної платформи. Потрібні документи та проходження перевірки та при використанні електронних гаманців.
Серйозна платіжна система цінує своїх клієнтів, тому безпека завжди на першому місці.
Є не лише формальна частина забезпечення безпеки, а й технічна, яку просто клієнт просто не бачить. Це шифрування інтернет-з’єднань, конфіденційність особистих даних.
Електронна система платежів досить добре захищена, але щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно бути гранично уважним, особливо, якщо йдеться про персональні дані.