Зміна 7-го та 12-го трамвайних маршрутів в Одесі: причина в узвозі Маринеско

Зміна 7-го та 12-го трамвайних маршрутів в Одесі: причина в узвозі Маринеско

Нещодавно одеситам повідомили, що тимчасово змінено трамвайні маршрути №12 та №7. Причиною стали геолого-розвідувальні роботи на узвозі Марінеско.

Трамвайні шляхи на спуску Марінеско просіли і міська влада намагається розібратися в причині.

Для цього виділили понад мільйон гривень. Відповідь має стати відомою після проведення комплексу геолого-розвідувальних досліджень. Тому тимчасово і змінили 7-й та 12-й трамвайні маршрути.

Потім у муніципалітеті будуть думати, як вирішити проблему. Адже по спуску Маринеско ходить магістральний трамвай №7, який з’єднує селище Котовського з центром міста та житловим масивом Таїрова.

машина з написом геологія

Через просідання ґрунту там уже не ходить трисекційні трамваї Одіссей Макс, найсучасніші та місткі, з тих, що зараз є в Одесі. А адже місто закупило ще тринадцять таких самих великих трамваїв Татра Південь якраз для цього маршруту.

Але добре, трисекційні трамваї, просідання грунту триває, і незабаром там стане неможливим рух будь-яких вагонів. Тому то й поспішає міська влада розібратися в причинах біди і почати виправляти ситуацію.

Перед цим у мерії припустили, ґрунт на узвозі Марінеско просідає з вини будівельної компанії “Простір”, яка активно забудовує навколишні території висотками.

Якщо з’ясується, що причина дійсно в забудовнику, то її залучать до фінансування відновлювальних та протизсувних робіт на спуску Марінеско.

бурова установка на спуску маринеско

Читайте також:

Одеський узвіз Маринеско: виправлені «помилки» та нововведення на військовому становищі

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції