Новини Одеси та Одеської області

ВМС України відігнали російський флот далеко в море: противнику довелося змінити тактику

ВМС України відігнали російський флот далеко в море: противнику довелося змінити тактику

Тепер Росія намагається контролювати північно-західну частину моря за допомогою берегових ракетних комплексів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Військово-морських сил Збройних сил України.

Внаслідок активних дій захисників України з ураження морських сил противника, корабельне угруповання чорноморського флоту Росії було відкинуто від українських берегів на відстань понад сотню кілометрів.

Намагаючись відновити контроль над північно-західною частиною Чорного моря, противник був змушений змінити тактику: він розгорнув у Криму та Херсонській області берегові ракетні комплекси «Бал» та «Бастіон»; перекидає додаткові сили на острів Зміїний.

Також залишається загроза завдання ракетних ударів по морському напрямку. З початку вторгнення ворожі кораблі та підводні човни здійснили пуски понад 300 крилатих ракет українською територією. Інтенсивність ударів крилатими ракетами «Калібр» знизилася, водночас супротивник почав бити по наземних об’єктах протикорабельними ракетами, основне призначення яких – поразка бойових кораблів і судів.

Ймовірно, це свідчить про те, що Росія використала значний обсяг сучасної ракетної зброї та змушена застосовувати застарілі типи ракет, запасів якої достатньо для завдання ударів по нашій території.

Раніше “Одеське Життя” розповідало, що військові моряки знищили дві ворожі ракети над морем неподалік берегів Миколаївської області.

Одним з найбільших досягнень ВМС ЗСУ стало знищення флагмана чорноморського флоту РФ ракетного крейсера “Москва”.

На фото: український береговий ракетний комплекс “Нептун”, завдяки якому російські кораблі уникають наближатися до українського узбережжя.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції