Новини Одеси та Одеської області

ВІЛ, туберкульоз та смертність від діабету: Одеська область тут перша в країні

ВІЛ, туберкульоз та смертність від діабету: Одеська область тут перша в країні

Статистика показала, що Одеська область стоїть на першому місці в Україні за кількістю хворих на коінфекцію. Таких людей у регіоні вп’ятеро більше, ніж у середньому у країні.

Про це повідомляє видання УСІ Онлайн.

Також наводяться цифри захворюваності на ВІЛ. Захворюваність на цю інфекцію в області – 97,5 осіб на 100 тисяч населення. Такий показник удвічі перевищує середній по Україні.

Захворюваність на туберкульоз також більш ніж у два рази перевищує показники інших регіонів.

Експерт обласного Центру громадського здоров’я Святослав Лінніков пояснив ситуацію географічним розташуванням регіону: він є прикордонним і при цьому туристичним.

Що стосується високих показників захворюваності по області, тут набувають чинності демографічні чинники. У регіоні багато національних громад, які мешкають досить замкнуто, плюс у віддалених районах області погана економічна ситуація. А це веде до злиднів населення. Загалом замкнутість і бідність дуже погано позначається як у профілактиці, і на лікуванні небезпечних інфекцій.

Окремо у Центрі громадського здоров’я висловилися про цукровий діабет. Ця хвороба хоч і не інфекційна, але набуває все більшого поширення. І рівень смертності в Одеській області від діабету теж вищий за середній по країні вдвічі.

Читайте також: На Одещині смертність від туберкульозу знизилася вдвічі

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції