Новини Одеси та Одеської області

Війна в Україні на перших шпальтах світових газет: 21 березня

Війна в Україні на перших шпальтах світових газет: 21 березня

Великобританія. Заголовки газет: Росію звинувачують у геноциді та «зменшують мито на паливо».
Декілька газет наводять коментарі Володимира Зеленського, який порівнює наступ Володимира Путіна в Україні з діями нацистів, а також повідомлення про те, що мирних жителів змушують переселяти до Росії

“Росію звинувачують у геноциді” – такий заголовок “Times” , оскільки бойові дії в обложеному південно-східному місті Маріуполь загострилися. За повідомленням газети, школа, в якій, як передбачається, ховалися близько 400 людей, зазнала бомбардування російськими військами. Віце-прем’єр Ольга Стефанишина звинуватила Росію у геноциді та насильницькому викраденні тисяч маріупольців, додає газета.

 

Українська влада стверджує, що цивільних осіб перевозили вглиб Росії до віддалених міст за сотні миль від кордону, повідомляє «Daily Telegraph». Кремль у неділю дав Україні крайній термін здати Маріуполь до ранку понеділка за британським часом. Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс заявила, що шокована звірствами Росії у чорноморському порту, «включаючи напади на школи, в яких ховалися мирні жителі, а також викрадення та депортації українців», додає газета.

The «Guardian» публікує звернення президента України до ізраїльського парламенту, в якому він пов’язує наступ Кремля зі знищенням євреїв під час Другої світової війни. Лідер кинув виклик Ізраїлю через його нездатність запровадити санкції проти Росії у тому, що газета називає «безкомпромісним зверненням» до Кнесета. Єврей Зеленський заявив з відеозв’язку, що Путін веде «тотальну війну, незаконну, спрямовану на те, щоб знищити наш народ, нашу країну, наші міста, нашу культуру та наших дітей. Все, що робить українців українцями».
Головний матеріал газети називається: «Тисячі маріупольців «витісняють у Росію»». Фото на першій шпальті підписано: «Мати обіймає сина на львівському вокзалі після втечі з обложеного Маріуполя».
Ще один матеріал на першій шпальті: «Тривожні» заяви надходять після того, як ООН заявила, що чверть населення України наразі переміщена
Примусова депортація цивільного населення з Маріуполя до Росії «викликає занепокоєння» і це нелюдяно, якщо це правда, заявили США після того, як українські офіційні особи звинуватили Москву у вивезенні тисяч людей проти їхньої волі зі зруйнованого портового міста.
Лінда Томас-Грінфілд, посол США в ООН, заявила, що поки що не може підтвердити звинувачення, висунуті в суботу Маріупольською міськрадою та докладно повторені вчора офіційним представником України з прав людини Людмилою Денисовою. «Я лише чув. Я не можу це підтвердити», – сказала вона CNN. Але я можу сказати, що це тривожно. З боку Росії безсумнівно змушувати громадян України в’їжджати до Росії і поміщати їх у те, що, по суті, буде концентраційним табором та табором для військовополонених».
Як заявила ООН, 10 мільйонів людей — близько чверті довоєнного населення України — було переміщено, а українська влада звинуватила Москву у бомбардуванні художньої школи в Маріуполі, де сховалися понад 400 людей, Денісова сказала, що російські війська «викрали» жителів і вивезли їх до Росії .
“Кілька тисяч жителів Маріуполя депортовані до Росії”, – повідомила вона в Telegram. За її словами, після обробки у «фільтраційних таборах» деякі з них були перевезені в російське місто Таганрог, приблизно за 60 миль від Маріуполя, а звідти відправлені залізницею «в різні економічно депресивні міста Росії».
За словами Денисової, громадянам України «видали документи, які вимагають, щоб вони перебували у певному місті. Вони не мають права залишати його мінімум на два роки із зобов’язанням відпрацювати за вказаним місцем роботи. Доля решти залишається невідомою».

«Злочин століть» — заголовок, що домінує на передній панелі «Metro» , що веде до коментарів пана Зеленського. Також є повідомлення про те, що військові відкрили вогонь по дому для людей похилого віку, вбивши 56 пенсіонерів у східному місті Кремінна, додає газета.

На обкладинці «I» розміщено зображення літньої жінки, що стоїть перед зруйнованою будівлею в Україні, на всю сторінку, що супроводжується заголовком, що вторить Зеленському: «Наші сусіди хочуть, щоб ми померли». Москва звинувачується в «жахливих актах геноциду» з боку України, оскільки вона продовжує бомбардування, додає газета, а Зеленський назвав напад «повномасштабною війною, спрямованою на знищення нашого народу». ООН заявила, що 10 мільйонів людей залишили свої будинки в Україні.

«Daily Express» повідомляє в заголовку матеріалу, на першій шпальті, що «Боїмося, що могли загинути 400 людей, після бомбардування путінськими бомбами, артщколи. Головний матеріал, повідомляє про можливе скорочення мит на паливо, що Сунак визнав, що є «одним з найбільших рахунків, з якими стикаються люди», і пообіцяв змінити ситуацію. Деякі з його колег-консерваторів закликають вжити додаткових заходів для пом’якшення кризи вартості життя, додає газета.

“Mirror” пише, що російська бомба скинута на школу де було 400 людей.

Європа. Австрія. Der Standard заголовок над фото «Що залишилося від повсякденного життя в Україні» та відповідає на запитання, підпис під фото: «Після обстрілу багатоповерхового житлового будинку в українській столиці Києві в неділю мешканці спробували забрати деякі речі у безпечне місце».
Газета пише, що Зеленський скаржиться на нові жертви серед мирного населення Росія повідомляє про застосування гіперзвукових ракет
Минулими вихідними Україна в черговий раз повідомила, що російські нападники обстрілювали цивільні об’єкти, загинуло багато людей. Повідомляється, що у зруйнованому портовому місті Маріуполі підірвано художню школу, в якій шукали притулку 400 людей.
Тим часом, сама Росія повідомила про використання гіперзвукових
стрілянина ракетами з військових об’єктів. Ракети рухаються зі швидкістю, що у кілька разів перевищує швидкість звуку, і тому можуть обходити системи ППО. Окрім цього газета, повідомляє, що у неділю президент України Володимир Зеленський заявив про свою готовність вести переговори з главою Кремля Володимиром Путіним щодо припинення війни.

Газета KURIER вийшла із заголовками: «Збройні Сили Росії поставили: Маріупольський ультиматум» та «Уряд у Києві вважає напад через Брест (Білорусь) “ймовірним”». Незадовго до того, як цей номер потрапив до друку, Москва пред’явила обложеному Маріуполю ультиматум: до ранку понеділка опір має бути припинено, а кожному, хто складе зброю, буде надано свободу. Протягом кількох днів російські збройні сили масово бомбили місто, у тому числі пологовий будинок, дитячі садки та театр – Маріуполь лежить у руїнах. Також є страх перед новим фронтом. У той час як просування росіян в інших місцях значно сповільнюється, український уряд побоюється нападу росіян на заході країни. На кордоні в районі білоруського міста Бреста видно перекидання військ білоруських військових. Якби ці війська рушили на південь, це призвело б до паніки та хаосу — не в останню чергу через сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Німеччина. Головне фото газети Frankfurter Allgemeine Zeitung : «Міністр економіки Роберт Хабек розповів у Катарі про постачання зрідженого газу для подолання залежності від Росії».
Оглядовий матеріал на першій шпальті газети вийшов із заголовком: «Німеччина домовилася з Катаром про енергетичне партнерство
Хабек у Досі: безпрограшна ситуація та знак Володимиру Путіну». За словами федерального міністра економіки Роберта Хабека (зелені), Німеччина та Катар домовилися про довгострокове енергетичне партнерство. “Гостинність величезна, як і інтерес до Німеччини”, – сказав Хабек у неділю в Досі після зустрічі з еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані. Співробітництво включатиме постачання зрідженого газу (ЗПГ) з Катару до Німеччини, а також співпрацю в галузі відновлюваних джерел енергії. Хабек говорив про «безпрограшну ситуацію». Представники бізнесу, які супроводжували Хабека, також висловили задоволення підсумками переговорів.
Угода з Катаром — важливий крок до того, щоб стати менш залежною від російського газу через агресивну війну Росії проти України.
буду. Хабек не прокоментував заплановані обсяги постачання та графік. Однак він говорив про те, що німецькі компанії тепер можуть розпочинати переговори за контрактом. Хабека супроводжує ділова делегація під час його триденної поїздки до Перської затоки.
На сьогоднішній день Німеччина отримує понад половину постачання газу з Росії. Тому Хабек категорично відкинув ембарго на постачання з Росії та попередив про серйозну шкоду для економіки Німеччини та соціального світу. Катар є другим у світі експортером зрідженого газу після Австралії і має намір значно розширити свої виробничі потужності у найближчі роки. Хабек також назвав заплановану співпрацю з Катаром знайомим президентові Росії Володимиру
Путін: Якщо цього року нам ще може знадобитися російський газ, то не в майбутньому. І це лише початок. Тож якщо у вас є вуха, слухайте». Хабек — перший член уряду Катару, який тривалий час прагнув покращити економічну співпрацю з країною.
Однак, на відміну від інших європейських країн, у Німеччині поки що немає терміналів ЗПГ. У Досі Хабек підкреслив, що роботи з планування та будівництва двох запланованих заводів у Брунсбюттелі та Вільгельмсхафені мають бути значно коротшими за звичайні п’ять років. Після переговорів у Досі делегація вилетіла до Об’єднаних Арабських Еміратів. У центрі уваги переговорів в Абу-Дабі має бути співпраця у галузі водню.
Ще один матеріал: Десять мільйонів українців у бігах
“Поліція захистить жінок-біженців від торговців людьми”
За даними Організації Об’єднаних Націй (ООН), війна Росії проти України на сьогоднішній день змусила втекти близько десяти мільйонів людей. Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді заявив у неділю в Twitter, що йдеться як про внутрішньо переміщених осіб, так і людей, які залишили рідну країну. У Німеччині до неділі Федеральна поліція зареєструвала близько 218 тисяч біженців. Насправді їх має бути більше, бо на німецько-польському кордоні немає контролю.
У Берліні в неділю розпочав роботу центр прибуття у колишньому аеропорту Тегель. Щодня там можуть приймати, реєструвати та спрямовувати до 10 000 переміщених осіб. Міністерство у справах біженців Північного Рейну-Вестфалії. Тер Йоахім Штамп (СвДП) закликав ЄС підтримати прийом біженців. “Нам потрібна міжнародна солідарність у поширенні”, – сказав Стемп WDR. “Польща, а потім і Німеччина ще довго не зможуть впоратися з цим самотужки”.
Тим часом федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Файзер (СДПН) оголосила про велику присутність поліції «у формі та у цивільному» на вокзалах для захисту українських жінок від нападів із боку злочинців на сексуальному ґрунті та торговців людьми. “Будь-який, хто намагається скористатися тяжким становищем біженців, повинен знати: ми реагуємо на такі дії з усією суворістю закону”, – сказав Фаезер газеті “Bild am Sonntag”. Десятки тисяч людей знову вийшли на демонстрацію проти агресивної війни Росії у кількох містах Німеччини у неділю. За даними поліції, близько 20 000 людей зібралися перед Бранденбурзькою брамою в Берліні на концерт «Sound of Peace».
У ході війни в Україні лінія фронту між українськими захисниками та російськими агресорами тим часом, за інформацією з Києва, практично заморожена. У Росії недостатньо бойової сили, щоб просуватися далі, заявив у відеозверненні радник президента України Олексій Арестович. Україна повідомляє про російські втрати в 14 700 осіб та 476 танків. Інформація може бути перевірена незалежно.
“Проти умиротворення” ще одна колонка в газеті. У ній мова йде, що на мить здалося, що вторгнення в Україну прояснило ставлення німців до правителя Росії. Очевидно, хто розпочав цю війну, хто має рацію, а хто винен, хто жертва, а хто злочинець. Ракети, націлені на житлові будинки в українських містах, здавалося, раптово породили широкий консенсус щодо того, що режим Володимира Путіна небезпечний для суспільства, агресивний і становить екзистенційну загрозу демократіям у Європі. На короткий час можна було сподіватися, що сторона, яка заперечує чи розглядає це, стане настільки незначною, що з нею більше не доведеться мати справу.
Проте після початкового шоку голоси тих, хто звинувачує Захід у тому, що він не звертає уваги на чутливі почуття Росії, знову можна почути в дебатах у ЗМІ Німеччини; які попереджають про ескалацію конфлікту через постачання зброї в Україну та надмірно жорсткі заходи проти Росії; і які радять українцям відмовитись від опору, щоб уникнути подальших жертв. Так міркує ще меншість. Але якщо її позиція в дебатах у Німеччині виявиться такою ж впливовою, якою вона була з моменту анексії Криму вісім років тому і лише кілька тижнів тому, це може мати фатальні наслідки.

 

 

 

 

Данія. Politeken повідомляє, що про новий план із значного зміцнення спільної оборони ЄС. Маючи 5000 осіб з надзвичайних ситуацій, сильнішу кіберстратегію та нову гібридну оперативну групу, країни ЄС роблять великий крок уперед у галузі загальної оборони. На вихідних офіційні особи з 27 країн-членів ЄС забили останній цвях у кришку труни. Оборонна стратегія під назвою «Стратегічний компас», яку міністри оборони та закордонних справ ЄС, як очікується, схвалять до полудня понеділка, є одночасно політичною стратегією того, як ЄС бачить світ, та планом дій із конкретними цілями, які країни мають досягти до 2025 року. Стратегія виношувалась давно, до того ж війна в Україні дала додатковий імпульс амбіціям. «Потрібно знайти нові способи, якими ми в ЄС можемо підтримати оборонну роботу, яка вже ведеться в НАТО. Для НАТО, звичайно, як і раніше номер 1, коли йдеться про захист Європи, але є велика кількість сфер, таких як кіберзахист та гібридні загрози, де НАТО не має мандату або потрібних інструментів, а ЄС має », – пояснює Деніел Фіотт. , аналітик з питань оборони з Інституту досліджень безпеки ЄС, який брав участь у розробці компасу
На першосмуговому фото напис: «Меморіал Путіна»

Італія. Газета La Stampa. Фото на першій шпальті підписано: «Ультіатум Маріуполю»

Азія та США. Індія. Газета The new Indian Express пише: Росія розбомбила школу мистецтв «у укритті було 400 людей», каже Україна. Школа в Маріуполі була повністю зруйнована, і робилися зусилля порятунку сотень людей, які опинилися під завалами. Атака відбулася у неділю, коли російські та українські війська вели запеклі вуличні бої за контроль над Маріуполем. Російські війська заглибилися у місто, прорвавши його оборону у п’ятницю. Тим часом Україна заявила, що тисячі маріупольців були насильно вивезені в Росію. Москва зізналася, що приймала людей, але назвала їх біженцями.
Найманці полюють на Зеленського. Президент України Володимир Зеленський знову виступив за прямі переговори з президентом Росії, попередивши, що у разі провалу дипломатичних зусиль конфлікт може поширитись на інші частини Європи. Російські найманці полюють за лідерами України, зокрема, за її президентом, щоб ліквідувати їх, стверджують ЗМІ.

The Japan Times пише в головному матеріалі на першій шпальті: «Поєднання в Японії після втечі від війни. Сльози, радість та полегшення, коли українська мати возз’єднується з дочкою». Фото підписано: «Українка Марія Довбаш обіймає свою сім’ю під час емоційної зустрічі у п’ятницю в аеропорту Наріта після того, як вона понад сім днів подорожувала зі свого будинку до Запоріжжя, України, Японії»
Другий матеріал на першій шпальті про переговори Індії та Японії: Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда в суботу закликав індійського лідера Нарендру Моді зайняти жорсткішу позицію щодо російського вторгнення в Україну, але в спільній заяві після переговорів у Нью-Делі не було засудження дій Москви. Переговори розпочалися в той момент, коли Японія намагається підштовхнути Індію, яка традиційно мала тісні зв’язки з Росією, приєднатися до неї, США, Європи та інших у засудженні російської агресії в Україні, яка розпочалася 24 лютого. Індія утрималася під час голосування ООН, засуджуючи дії Росії, закликаючи лише до припинення насильства, продовжуючи купувати російську нафту. Кішида та Моді, однак, погодилися, що їхні дві країни ніколи не зазнають спроб силою змінити статус-кво у будь-якому регіоні у відповідь на російську агресію в Україні.
«Ми підтвердили, що будь-яка одностороння силова зміна статус-кво не може бути прощена в жодному регіоні, і необхідно шукати мирного вирішення спорів на основі міжнародного права», — сказав Кішида журналістам після зустрічі з Моді в Нью-Делі.
Два лідери підтвердили, що війна в Україні має бути врегульована на основі міжнародного права, сказав Кісіда на спільній прес-конференції після зустрічі в Нью-Делі, тоді як Моді не згадав про вторгнення Росії в Україну під час прес-конференції.
У спільній заяві, опублікованій після переговорів, вони висловили «серйозне занепокоєння конфліктом і гуманітарною кризою», що продовжується, в Україні і закликали до «негайного припинення насильства», але не посилалися безпосередньо на Росію. Японія ввела санкції проти десятків російських осіб та організацій з початку того, що Москва називає своєю «спеціальною військовою операцією» в Україні, і прийняла українських біженців, але Індія — єдиний член Квадри, який не засудив вторгнення.
Також у газеті йдеться, що: «Посилення зенітних батарей України є проблемою»

США. WP публікує чотири фото (дивитись за годинниковою стрілкою зверху зліва): Розбита російська військова машина стоїть на дорозі в українській столиці Києві. Колона автомобілів, що евакуювали мирних жителів з Ірпеня, проїжджає повз залишки російського танка. Ще одна пошкоджена російська машина у Харкові. Велосипедист проїжджає повз згорілого автомобіля в Харкові. Російські військові загрузли у багатьох частинах країни, у тому числі й за межами Києва.
Матеріал першої смузі: «Запекла боротьба контроль над Маріуполем». Оскільки Росія просувається повільно, на горизонті може бути тупикова ситуація. Спроба Росії завоювати Україну може зайти в глухий кут, оскільки важкі втрати та втрата техніки позначаються на непідготовлених російських військах, які досі не змогли досягти жодної зі своїх початкових цілей, кажуть західні офіційні особи та військові експерти. Лінія фронту майже не зрушила за тиждень. Російських вбивають або ранять зі швидкістю до 1000 людей на день, за оцінками західної розвідки, і навіть більше, за даними української. Відео згорілих танків і кинутих конвоїв постійно транслюються в акаунтах українських соціальних мереж, поряд з кадрами мертвих російських солдатів, що здаються російських солдатів, голодних російських солдатів, що крадуть курей у місцевих фермерів, і все частіше понівечених тіл українських мирних жителів. – ведення ракетних та артилерійських обстрілів. Люта російського нападу тільки посилилася в міру того, як просування сповільнилося.
Ще один матеріал:» Зеленський знову добивається мирних переговорів
Росія намагається здобути першу стратегічну перемогу в Україні». Інтенсивні бої охопили у неділю всі квартали південного портового міста Маріуполя, заявили офіційні особи, внаслідок чого російські та українські війська вступили у запеклі бої, оскільки Росія намагається заявити про свою першу стратегічну перемогу з моменту вторгнення, хоча її просування зупинилося у більшій частині країни.
За словами мера Маріуполя Вадима Бойченка, міський бій включав бомбардування російською авіацією художньої школи, в якій перебувало 400 осіб. Комунікації у місті значною мірою перервані, а промислові райони, пов’язані з міським сталеливарним виробництвом, стали основним полем бою, сказав підполковник Сергій Бачинський, прес-секретар військового шпиталю у Дніпрі, місто приблизно за 200 миль на північний захід від Маріуполя.
Спонсорований державою сайт ТАРС повідомив, що російські офіційні особи дозволять озброєним українцям залишити Маріуполь цілими та неушкодженими протягом двогодинного вікна у понеділок.

The Wall Street Journal вийшов із заголовком «Напад в Україні вирвав з коренем 10 мільйонів людей».
напади на населені пункти посилюються; гуманітарна ситуація у Маріуполі погіршується. За даними Організації Об’єднаних Націй, напад Росії на Україну змусив понад 10 мільйонів людей покинути свої будинки, при цьому масштаби гуманітарної катастрофи не показують жодних ознак ослаблення, оскільки Москва посилює свою атаку ракетними ударами та артилерійський вогонь.
Фото на першій шпальті підписано: «Жінка у неділю стоїть перед зруйнованим внаслідок російського обстрілу будинком у селі Красилівка на схід від столиці України. Внизу, на львівському вокзалі, мати обіймає сина, що втік із блокадного Маріуполя».

“Росія обстріляла стратегічний порт із суші, повітря та моря” пише The New York Times . Масові теракти у житлових кварталах Маріуполя публікуються у вигляді інфографіки. Аналіз супутникових знімків показав, що не менше 391 будівлі у житловому районі обложеного міста було пошкоджено або зруйновано. Російські атаки на цивільні об’єкти продовжились у неділю. При цьому аналіз не включає військову територію поблизу центру карти та враховує лише пошкодження, що є видимими на супутникових знімках станом на 14 березня.
Ще один матеріал із заголовком: «Війна загрожує викликати глобальну продовольчу кризу». Війна в Україні вразила світові енергетичні ринки. Тепер планета зіткнулася з глибшою кризою: нестачею їжі. Вирішальна частина світової пшениці, кукурудзи та ячменю застрягла в Росії та Україні через війну, тоді як ще більша частина світових добрив застрягла в Росії та Білорусії. В результаті глобальні ціни на продовольство та добрива стрімко зростають. З моменту вторгнення минулого місяця ціни на пшеницю зросли на 21 відсоток, на ячмінь – на 33 відсотки, а на деякі добрива – на 40 відсотків.
Потрясіння посилюється серйозними проблемами, які вже призвели до зростання цін та скорочення постачань, включаючи пандемію, обмеження на доставку, високі витрати на енергію та нещодавні посухи, повені та пожежі.
Ще один матеріал у газеті вищел із заголовком: «для Путіна «правда» — це просто ще одна лінія фронту»
У напружені тижні, що передували вторгненню Росії в Україну 24 лютого, російські офіційні особи заперечували, що вони планували щось подібне, засуджуючи Сполучені Штати та їхніх союзників по НАТО за розпалювання паніки та антиросійської ненависті. Коли він вторгся, офіційні особи заперечували, що він перебуває у стані війни.
З того часу Кремль прокручував потік брехні, щоб пояснити, чому йому довелося проводити спеціальну військову операцію проти суверенного сусіда. Наркомани-неонацисти. Геноцид. Американські біологічної зброї. Птахи та рептилії навчені переносити збудників до Росії. Українські сили бомбять свої міста, у тому числі театри, де притулили дітей. Дезінформація у воєнний час така ж стара, як і сама війна, але сьогодні війна розгортається в епоху соціальних мереж та цифрової дипломатії. Це дало Росії – та її союзникам у Китаї та інших місцях – потужні засоби для підтримки заяви про те, що вторгнення виправдане, використовуючи дезінформацію для згуртування своїх громадян удома та дискредитації своїх ворогів за кордоном. Щоправда, просто стала ще одним фронтом у війні Росії.
Використовуючи шквал дедалі більш дивовижної брехні, президент Володимир В. Путін створив альтернативну реальність, у якій Росія воює не з Україною, а з більшим і небезпечнішим ворогом на Заході. Навіть після початку війни брехня ставала дедалі химернішою, трансформуючись від заяв про те, що «справжній суверенітет» для України можливий лише за Росії, зроблених до нападів, до тверджень про перелітних птахів, які переносять біологічну зброю.
Послання Росії виявилося успішним усередині країни, де претензії Кремля не заперечуються. Опитування показують, більшість росіян підтримують військові дії. На міжнародному рівні кампанія проникла в інформаційну екосистему, яка дозволяє їм швидко поширюватися, охоплюючи аудиторію, до якої раніше важко було достукатися.
Ще одна стаття: Художня школа зазнала нападу, оскільки сотні людей намагаються сховатись
— Запустивши ракети та бомби з землі, повітря і, можливо, вперше — з військових кораблів в Азовському морі, російські війська у неділю розширили бомбардування українського міста Маріуполя та насильно депортували тисячі мешканців, повідомляє місто. посадових осіб та свідків.
Серед нещодавно зруйнованих була художня школа, в якій, за словами міської влади, ховалося близько 400 учнів, які стверджували, що вона бомбардувалась російськими військами, націленими на мирних жителів. Число постраждалих не було відоме.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції